Привіт,
хожу на лазерну епіляцію але вже 2 сеанси проводить не мій майстер (до цього було 5 сеансів),а на заміну приходять інші, перший раз мій майстер був у віпустці але вже був час по графіку (стараюсь дотримуватись графіку) і тому майстер був на заміні але мені не сподобалось наче даремно витратив гроші, другий раз мені повідомили в клініці що теж буде заміна і цього разу майстер мені сподобалась, тепер думаю чи перейти до неї.
А у вас який досвід, чи варто ходити на заміну до майстра чи краще йти до свого навіть якщо пропускаєш сеанс по графіку