Yevhen_W• 13 ноября 2025

Лазерна епіляція (майстер на заміні)

Привіт,
хожу на лазерну епіляцію але вже 2 сеанси проводить не мій майстер (до цього було 5 сеансів),а на заміну приходять інші, перший раз мій майстер був у віпустці але вже був час по графіку (стараюсь дотримуватись графіку) і тому майстер був на заміні але мені не сподобалось наче даремно витратив гроші, другий раз мені повідомили в клініці що теж буде заміна і цього разу майстер мені сподобалась, тепер думаю чи перейти до неї.
А у вас який досвід, чи варто ходити на заміну до майстра чи краще йти до свого навіть якщо пропускаєш сеанс по графіку
Letruaa• 13 ноября 2025
Що значить свій. Він же не лікар

автор Yevhen_W • 13 ноября 2025
Ответ дляLetruaa
Що значить свій. Він же не лікар
Мається на увазі до якого почав ходити з першого дня запису
angelo4ka• 13 ноября 2025
Идите к тому, у кого был эффект от процедур. Моя мастер уехала и у других такого эффекта нет, выброшенные деньги, хотя у меня поддерживающие процедуры.