Воленс-неволенс• 14 ноября 2025
Можна змішувати залишки різних круп, наприклад рис і гречку, щоб не викидати?
Аннуитет• 14 ноября 2025
Да в принципе всё можно. Можно и селёдку молоком запивать ). Но зачем ?
Купите новые упаковки круп и добавьте к ним остатки тех , что есть.
Роздратована шкіра• 14 ноября 2025
Ответ дляПопразендовна
Конкретно рис і гречку - так, в цієї каші, навіть, назва є окрема, але не згадаю.
А от пшоно, наприклад, з рисом - я б не мішала.
Це дуже смачна суміш для гарбузової каші
Попразендовна• 14 ноября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Про яку саме суміш мова?
Червона рута• 14 ноября 2025
Ого, мне бы даже и в голову не пришло бы смешать 😆, что тут только не прочитаешь 😁
Попразендовна• 14 ноября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Пшоно та рис
Дякую, спробую - якраз сезон гарбузів
лаМпочка• 14 ноября 2025
Ответ дляАннуитет
Не буле нічого, якщо оселедець запивати молоком. Взагалі, будь-які поєднання продуктів не викликають діарею у здорової людини.
Морковку дай• 14 ноября 2025
Я колись бачила таке в єгипетському готелі - коли все що не доїли на обід, подали на вечерю - рис, кускус, макарони все перемішали і подали як окремий гарнір
Аліса-90ae• 14 ноября 2025
Каші не поб´ются а от мільонерки порадниці будуть обговорювати до усерачки