Говорю-балакаю• 15 ноября 2025
Ненавиджу білорусів більше за росіян
Для мене це якась недонація, нація вічних пристосуванців,росіяни все таки хоч і гниди, але є нація, культура,історія, а ці як щенята які лижуть руки що годують, ні честі, ні гідності, ні історії.
Мене аж трясе як згадую відкритий кордон лютого 2022.
Неновая почта• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Мене вони бісять тому що вічно орендували в мене квартири і розказували яке тут все Ге і цени і ваапшє с ума пасхаділі, в Прагє в рази дєшевлє
Бісиш бо за гроші ладна любе лайно терпіти?
Да Щас же• 15 ноября 2025
Ответ дляБолтушка Му
Украинцы никого не любят, и украинцев тоже не любят украинцы
Волонтерила сегодня, такого наслушалась, жесть
І шо наслухались?
Надежда наш компас• 15 ноября 2025
Ответ дляНеновая почта
Я ж не ти 🤷🏼♀️
Гладиолус• 15 ноября 2025
О не могу😆 типа мы вольный нарИд? И не приспособленцы? Всегда кто то под кого то ложится, бульбы под раху, мы под педндосов 🤣
Счастье_же_вот_оно• 15 ноября 2025
Всі білоруси, яких знала - дуже спокійні і мирні. В них ну просто нуль агресії
Вони - заручники ситуації. Ну не вміють вони майдани влаштовувати і воювати.