Простецкая• 15 ноября в 08:30
В Дие уже есть 1000
Уже появилась заявка в Дие, так что девочки, подходим. Не стесняемся. Оформляем себе зимнюю 1000.
АнтиТанкист• 15 ноября в 13:09
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Через декілька днів спробуйте. Зараз грузять реєстри. На дітей поки ще не можна подати. Потім зможете на дитину окремо подати заявку.
Дякую! Так, вийшло замовити для себе лише.
ЯниЯ• 15 ноября в 13:17
Ответ дляЗатишне кубло
В цивілізованому світі це працює інакше. Заробив - тримай. Де б ти не жив.
Ну то й тримає, від кацапів, шо не так?
Бо ви хочете дві? Так такого в цивілізованому світі немає.
Борщик• 15 ноября в 13:17
Ответ дляПростецкая
На всех денег традиционно не хватит, поэтому не стоит ждать
А разве кому-то не хватило в прошлый раз?
У меня таких знакомых нет, все получили
Простецкая
• 15 ноября в 13:18
Ответ дляБорщик
У меня таких знакомых нет, все получили
Были, которые последние оформляли
Давно без алко• 15 ноября в 13:19
Ответ дляНе гоню
Уже оформила) На себя и родителей
А як ви на всіх оформили, на свою дію? Підкажіть, будь ласка, бо в мене дії нема, а в чоловіка є. Може він якось на нас зможе їх оформити. Вирішили цього разу гроші брати
Головний кошак• 15 ноября в 13:19
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А 6 тис це для всіх дітей з інвалідністю чи лише ВПО?
Там перелік є
Простецкая
• 15 ноября в 13:25
Ответ дляДавно без алко
Делаете учетную запись на каждого человека отдельно
Давно без алко• 15 ноября в 13:26
Ответ дляПростецкая
Дякую)
Не гоню• 15 ноября в 13:26
Ответ дляДавно без алко
Ні, треба кожному окремо. Я оформляла собі і дитині у своїй дії, маму й тата окремо на їх телефонах. Те, що у вас немає дії не означає, що вас у ній немає. Усі там є. Я сьогодні просто встановила додаток мамі й тату на телефони окремо, авторизувалася через банк і все. У тата немає закордонного паспорту, раніше дію неможливо було йому використовувати, зараз же без проблем. За бажанням додаток можна видалити після оформлення
Давно без алко• 15 ноября в 13:26
Ответ дляНе гоню
Дякую, буду пробувати)
Простецкая
• 15 ноября в 13:28
Девочки, подходим. Не стесняемся. Оформляем себе зимнюю 1000.
Простецкая
• 15 ноября в 13:43
Ответ дляТворю чудеса
Положили Дію, зайти не могу))
Олигархиням 1000 не нужна, они просто ради развлекухи ее получают
Творю чудеса• 15 ноября в 13:46
Ответ дляПростецкая
Мне ннада
Простецкая
• 15 ноября в 13:46
Ответ дляТворю чудеса
Мне ннада
Кто рано встает, той мужик дает, гласит народная мудрость...В 11.00 Дия уже висела сильнее, чем член у моего любовника.
Творю чудеса• 15 ноября в 13:48
Ответ дляПростецкая
Я спала, ночью денежку зарабатывала, по двойному тарифу. А 1000 никуда не денется-вырву своё
Простецкая
• 15 ноября в 13:55
Ответ дляТворю чудеса
Висит?
Бойцовская• 15 ноября в 13:58
Ответ дляПростецкая
1000 на обочине не валяется
Разговаривают две подруги.
Первая:
- А я вчера чуть 100 долларов не нашла.
Вторая:
- Это как это чуть?
Первая:
- Иду вчера по улице. Вдруг вижу 100 долларов лежит. Думала нашла.
Нагнулась, чувствую - зарабатываю.
Первая:
- А я вчера чуть 100 долларов не нашла.
Вторая:
- Это как это чуть?
Первая:
Нагнулась, чувствую - зарабатываю.
Простецкая
• 15 ноября в 14:01
Бойцовская• 15 ноября в 14:04
Ответ дляГоловний кошак
Всі хто біжать, біжать теж не від гарного життя. В кого все ок за тисячею не підуть.
Перерахунок лояльних нужденних.
Це потенційний електорат. Влада хоче знати, скільки їх таких
Бойцовская• 15 ноября в 14:06
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вам не хватило?)
Я не нуждаюсь, откажусь в вашу пользу