Простецкая• 15 ноября в 08:30

В Дие уже есть 1000

Уже появилась заявка в Дие, так что девочки, подходим. Не стесняемся. Оформляем себе зимнюю 1000.
Затишне кубло• 15 ноября в 12:22
Ответ дляГоловний кошак
Тільки ж змоги у мами немає отримати. Ані зв´язку, ані поїхати кудись

Колега свою маму витягла з Луганської обл. Майже одразу вона отримала свою пенсію за весь час поки була на окупованих.
Там якось через місцевий банк знімають. Курс не дуже, але знімають.
Полонянка SexShop-а!• 15 ноября в 12:23
Ответ дляПростецкая
Ах жаль что я не олигархиня и не продают трусы на ХХХ, а то бы тоже гордо не взяла...
І$я не олігархіня, на жаль
Головний кошак• 15 ноября в 12:24
Ответ дляЗатишне кубло
Я маю на увазі, що гроші були, нікуди не ділись. Людина підтвердила що вона є і жива і все.
Затишне кубло• 15 ноября в 12:24
Ответ дляГоловний кошак
А якщо людина не планує їхати з дому?
Головний кошак• 15 ноября в 12:25
Ответ дляЗатишне кубло
А якщо людина не планує їхати з дому?
Донька може підійти в пенсійний і спитати які її дії
Затишне кубло• 15 ноября в 12:25
Ответ дляГоловний кошак
В окупації? В ПФУ?
Головний кошак• 15 ноября в 12:27
Ответ дляЗатишне кубло
В окупації? В ПФУ?
Донька ж не в окупації. Може піти в наш ПФУ
А в ращиське ПФУ нащо йти? Мама ж отримує їх пенсію.
КоролеВешна• 15 ноября в 12:27
Ответ длявАлнуюся сильнА
З легкістю. Це було б приблизно 20% мого заробітку за день.
И кем работаете? Какая-то оплата труда у вас не украинская.
ЖонДуан• 15 ноября в 12:27
висит дия ))
все
Затишне кубло• 15 ноября в 12:27
Ответ дляГоловний кошак
Всі в окупації
Головний кошак• 15 ноября в 12:29
Ответ дляЗатишне кубло
Всі в окупації
В чому тоді питання? Люди живуть в раші, підтримують ворожий режим, назад не збираються. В чому питання?
Затишне кубло• 15 ноября в 12:31
Ответ дляГоловний кошак
Доживіть до 92 років, а потім рушайте шукати собі нову домівку. Потім відпишіть, цікаво.
Пи Пи Пилюля• 15 ноября в 12:31
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я за кордоном і мені нафіг непотрібні ці гроші, навіть якби їх можна було б тільки витратити на донат. По-перше, від зелених мародерів ніякі подачки і нічого непотрібно, по-друге, їх витягують у дітей та малозабезпечених. Це дно
Ой,можно подумать,закордоном она
вАлнуюся сильнА• 15 ноября в 12:31
Ответ дляКоролеВешна
Я завжди працювала на закордон, живучі в Україні також, айті.
ЖонДуан• 15 ноября в 12:31
Ответ дляКудряшка Сью
Никто ту тыщу не берет судя по комментам, а Дию положили невозможно зайти) кто ж все те люди, интересно
отож
я забыла утром зайти, сейчас все лежит ((
Пи Пи Пилюля• 15 ноября в 12:32
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ці гроші добра не приносять...
Кто вам такое сказал?
Затишне кубло• 15 ноября в 12:32
Ответ дляГоловний кошак
Куди ’назад’? цікаво теж😂 люди у себе вдома, в своїх квартирах. Чи то вони винні, що державники в Оманах та Стамбулах домовлятися не навчились?
Полонянка SexShop-а!• 15 ноября в 12:33
Ответ дляПи Пи Пилюля
Кто вам такое сказал?
Просто знайте
Головний кошак• 15 ноября в 12:34
Ответ дляЗатишне кубло
Доньці теж 92?
Скільки мені б не було, я в раші жити б не змогла. Тут не в віці питання.
Друзі знайшли вихід і виїхали в нікуди. Ми допомагали шукати житло (безкоштовне). Їх троє (85+86+55 але інвалід).
Бажання немає - це головне.
Головний кошак• 15 ноября в 12:35
Ответ дляЗатишне кубло
Людина не хоче назад. Не ’не може’ а ’не хоче’
Велика різниця
Затишне кубло• 15 ноября в 12:37
Ответ дляГоловний кошак
Доньці теж 92?
Бажання немає - це головне.
Є бажання жити в своїй домівці, де виросли твої діти і онуки, у стінах які пам´ятають навіть твою матір. Жити на землі де народилася, де могили рідних. Чи людина не має права мати такі бажання?
Затишне кубло• 15 ноября в 12:38
Ответ дляГоловний кошак
Велика різниця
Так куди ’назад’? Коли все життя тут?
Пи Пи Пилюля• 15 ноября в 12:38
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Просто знайте
А вы Вольф Мессинг?
Просто болталка• 15 ноября в 12:40
Ответ дляПростецкая
Кто не оформит 1000, будет платить налог на трусы на сайте ХХХ
простіше-- за цей популізм платитимуть усі шляхом збільшення цін на все. Без росту ВВП це -пряма дорога до інфляції.
не плачтесь потім.

--
зато народ за плівки Міндіча забуде, все ж профіт.
Наверняка• 15 ноября в 12:42
Харош рекламувати і всіх запрошувати, всі вже там, я в дію зайти не можу
ЯниЯ• 15 ноября в 12:47
Ответ дляПростецкая
А мене лишними не будуть
мне надо две недели работать в офисе что-бы заработать ту 1000
Тогда понятна ваша экзальтация.
Гжегож Бженчишчикевич• 15 ноября в 12:48
Ответ дляГоловний кошак
За них депутаты , министры получат наши. Например 1.5 миллиона граждан живших раньше на Донбассе умножаем на 1000 получается 1.5 миллиарда гривен. По документам спишут себе на карман
ЯниЯ• 15 ноября в 12:55
Ответ дляЗатишне кубло
Ну то у всіх бажань є наслідки. Пенсія у нас солідарна, а не накопичувальна, тож, не спекулюйте. З ким солідаризуєшся - ті тобі і платять.
САМ_ТАКОЙ• 15 ноября в 12:58
Ответ дляГоловний кошак
Вы в Дие можете эту зимовку оформить, только не тысячу, а 6 тыс на ребенка и тысячу на себя
А 6 тис це для всіх дітей з інвалідністю чи лише ВПО?
Затишне кубло• 15 ноября в 13:00
Ответ дляЯниЯ
В цивілізованому світі це працює інакше. Заробив - тримай. Де б ти не жив.