Булькаю• Изменено 15 ноября в 09:22
Чим снідаєте? У мене гарячі...
...бутерброди: хліб на заквасці, суха ковбаска, огірок дрмашній чілі, моцарелла крафтова. І кавуся)) Це так дуже рідко буває. Але як смачно! 😋
Давайте свої ’рукаліцо’)))))))
Мадам Подлинник• 15 ноября в 09:58
Ответ дляБулькаю
Трохи підсмажилися, так
Це не страшно ))
Автор, называйте вещи своими именами, они сгорели.
Ліньки гуглить• 15 ноября в 09:58
Автор, а сколько минут вы готовили эти бутерброды и как, в духовке?
Мадам Подлинник• 15 ноября в 09:59
Ответ дляАкуна_Матата
Так підгорає, коли поганої якості сир.
Люблю гарячі бутерброди, але на фото - жах
Там и хлеб сгорел.
Играю_на_кларнете• 15 ноября в 10:08
Ответ дляБулькаю
Трохи підсмажилися, так
Це не страшно ))
Зараз би з задоволенням їх покуштувала.
Летюча помилка• 15 ноября в 10:15
Дуже калорійно і жирно.Вже вік і здоровʼя не той,важка ця їжа для мене.А вам смачного.
ЛолитаНеРазлита• 15 ноября в 10:22
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вы их в аду, у самого сатаны жарили?
Мабуть, в мультипечі. В мене м´ясо схоже вийшло
Мюллерная• 15 ноября в 10:32
Ответ длявАлнуюся сильнА
А что такое крафтовая моцарелла? В Украине буйволов уже доят? Сдайте ж контакты где купить.
TASBio как вариант, а вообще, Гугл сильно расширяет горизонты, было бы желание
Ксерокопия ночи• 15 ноября в 10:33
Ответ дляЛетала_НаМетле
Терпіти не можу коли кажуть, кавуся
і бутери огидно виглядають насправді
Ну ви і токсік
Ксерокопия ночи• 15 ноября в 10:35
У мене був лаваш з куркою, Помідорами, сиром і сметаною обсмажений в яйці. Смачно, навіть дитина їла)
СережкинаЯ• 15 ноября в 10:48
У меня утром уже было кофе в постель. Сейчас я ещё в кроватке, но мой мужчина уже что-то готовит на завтрак. Он уже сходил за свежими булочками.
Каляка маляка• 15 ноября в 10:51
Ответ длявАлнуюся сильнА
В ЛєСільпо продають бурату, корзиний сир та з молока вівці, може і буйволиний є. Я іноді купую бурату
Булькаю
• 15 ноября в 10:59
Ответ дляНЛОша
Кавуся все зіпсувала. Одразу уявляється якась бовтанка в чашці.
У вас просто багата уява))
Булькаю
• 15 ноября в 10:59
Ответ дляЛетюча помилка
А жирного там що?
Булькаю
• 15 ноября в 11:00
Ответ дляЛетюча помилка
Калорійно - це про огірки мариновані?
Булькаю
• 15 ноября в 11:02
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я творог ем с колбаской вареной и сметаной. Очень люблю сочетание творога с колбасой 😊
Ух ти
Булькаю
• 15 ноября в 11:02
Ответ дляПацан к успеху шел
Только проснулась, будут бельгийские вафли ( дрожжевые, тесто с ночи в холодильнике)
А можна рецепт?
Булькаю
• 15 ноября в 11:06
Ответ дляАкуна_Матата
Так підгорає, коли поганої якості сир.
Вам жах, а мені смачно. Ваші кулінарні висновки смішні, бо це висновки дилетанта. Підгорає тоді, коли не зміг вчасно витягти деко з духовки, бо була важлива розмова телефоном, від якості сиру це не залежить. До речі, сир у мене добрий і смачний.
Булькаю
• 15 ноября в 11:07
Ответ дляЛеді Душка
Кавуся,кумася,сясяся. А бутерброди апетитні.
Вибачте, але слово ’кавуся’ я використала навмисно))
Пацан к успеху шел• 15 ноября в 11:08
Ответ дляБулькаю
А можна рецепт?
Я его изменила на большее количество, могу скрин сделать. Они получаются не сладкие, мои едят их как и сладким ( поливают сиропом так и делают сандвич с ветчиной/ колбасой, сыром и ТД.
Червона ікорка• 15 ноября в 11:08
Ответ дляПацан к успеху шел
Поделитесь рецептом теста, пожалуйста
НЛОша• 15 ноября в 11:08
Ответ дляБулькаю
У вас просто багата уява))
Та ні. Просто гидотне слово - ’кавуся’.