Фенте Фря• 15 ноября в 11:14

Розлучення. Чи реально без адвоката?

Дівчата, розкажіть, будь ласка, про ваш досвід. Чи реально пройти розлучення самостійно, без адвоката?
Як ви готували позов? Чи подавав чоловік зустрічні позови?
Перша на селі• 15 ноября в 11:15
Что не можете поделить? Имущество или детей?
автор Фенте Фря • 15 ноября в 11:17
Ответ дляПерша на селі
Дитина зі мною залишатиметься, і він раніше був не проти. Але я хочу подати на аліменти. Раніше сплачував сам, а зараз став затримувати платежі. От може й почати вставляти палки в колеса.
Анонимба• 15 ноября в 11:18
Без адвоката не смогла составить заявление, скачанное из интернета не приняли.
Сиджу тихенько• 15 ноября в 11:19
За всю свою практику не зустрічала зустрічного позову про розірвання шлюбу.
Щодо розірвання шлюбу, то звісно ви можете без адвоката.
Щодо поділу майна, то принаймні на консультацію сходіть до адвоката а далі вже по ситуації.
Щодо складнощів, то звісно можна самому і шпалери поклеїти, і київський торт спекти, але з спеціалістом буде краще, але дорожче
Протру пилюку• 15 ноября в 11:19
Ответ дляФенте Фря
Аліменти до розлучення ніякого стосунку не мають
Кицюююня• 15 ноября в 11:22
Ответ дляФенте Фря
Это несколько раз нужно заплатить пошлины,отдельно за развод,отдельно за с кем ребенок,и отдельно алименты
ПП-шница• 15 ноября в 11:28
Ответ дляФенте Фря
Звісно можна самостійно, але я юрист то мені не важко та і ділити нам з ним не було що. Але туалетний папір він все-таки забрав🤣
автор Фенте Фря • 15 ноября в 11:29
Ответ дляПП-шница
А підкажіть, будь ласка, які ціни на послуги адвоката?
ПП-шница• 15 ноября в 11:30
Ответ дляКицюююня
Вы все это можете прописать в одном позове
ПП-шница• 15 ноября в 11:30
Ответ дляФенте Фря
В кожному місті різні, і у кожного адвоката теж різні .
Я натуралка• 15 ноября в 11:34
Ответ дляФенте Фря
Так на аліменти ви можете самі заяву подати через судовий наказ, без суда
Кицюююня• 15 ноября в 11:36
Ответ дляПП-шница
Я знаю,у меня так и было
КликОЛЬКА• 15 ноября в 11:50
Ответ дляАнонимба
Странно...
Честно, сама на коленке от руки в коридоре суда написала, по шпаргалке из интернета и все приняли, развели.
Анонимба• 15 ноября в 12:17
Ответ дляКликОЛЬКА
Странно...
Это было лет семь назад, может изменилось что-то. Послали к адвокату, кабинет тут же а суде. ) Нашла дешевле сама.