Вакцениро Вона• 16 ноября в 12:40
Уколи для похудения
Кто-то пробовал ?
И не нужно писать про диету,спорт и тд
Два года не могу скинуть 6 кг
Дефицит калорий и спорт не помогают
Есть моменты с кортизолом из-за стресса
Через маленький рост 160 6 кг очень видно
И не нужно писать про диету,спорт и тд
Два года не могу скинуть 6 кг
Дефицит калорий и спорт не помогают
Есть моменты с кортизолом из-за стресса
Джинци на Флісі• 16 ноября в 12:42
Актриса Саліванчук писала, що похудала на них на 6 кг за 2 міс
Але дорого.
І Могилевська кажуть
Але дорого.
І Могилевська кажуть
Мстящий за Зайца• 16 ноября в 12:42
Многие пробовали).
Но какие будут последствия в долгосрочном периоде пока никто не знает. Эксперимент. Как с вакциной от ковида
Наездница• 16 ноября в 12:43
потім буде +12, треба не їсти от і все
стрес не тримає вас жир, тримає те що кладетье в рот
Апрель Ивановна• 16 ноября в 12:43
А знаєте чому вам не допомагає- дефіцит калорій?
Тому що у вас немає дефіциту калорій🤷🏼♀️
Організм худне ЛИШЕ І ВИКЛЮЧНО за рахунок дифіциту калорій, це фізика, іншого не дано.
Дивне створіння• 16 ноября в 12:48
ви читали інструкцію до них, вас все влаштовує?
а що каже ендокринолог? не може так аби не працювало те що ви пишете я про харчування - ну бо це база навіть без спорту, значить десь не договорюєте...чи умовно у вас немає що скидати..ви написали зріст, а вагу ні..може ви важите 50 кг то що тут скидати..
Вакцениро Вона
• 16 ноября в 12:48
Ой Боже,а как удалить тему ?🤣 ну его нафиг
Все спасибо и до свидания 👋🏻
Ламборджини• 16 ноября в 12:49
я колю. у мене 35 кг зайвих. купа супутніх захворювать (включно з ЦД 2 т). скидаю дуже повільно. побічних немає наразі.
вартість 4 уколів на місяць (колоти раз на тиждень) приблизно 6 тис. грн.
Цукрові вишні• 16 ноября в 12:50
Ответ дляЛамборджини
а як ви худнете? скільки за місяць?
Дуже дуже вумна• 16 ноября в 12:51
Подруга на Оземпике похудела с 70 кг. до 55 кг. за пол-года, весной 2024 года. Пока вес держит, не поправилась. Но, она прямо говорила, что не могла справиться с обжорством. До 25 лет она была дистрофиком и не могла набрать вес, хоть много есть любила всегда. Потом, видимо обмен веществ изменился, а любовь к еде не прошла, так и набрала.
Ламборджини• 16 ноября в 12:55
Ответ дляЦукрові вишні
а як ви худнете? скільки за місяць?
тобто як худну? їм набагато менше. порції зовсім невеликі. не скажу, що їсти не хочеться зовсім, але жору немає (а він був і неслабий).
за місяць скинула 2,5 кг. але у мене велика вага.
чесно кажучи, я б не колола нічого аби мені треба було скинути 6 кг, як автору.
Королева Сарказма• 16 ноября в 12:59
Підписана на одного блогера, вона схудла на цих уколах на 15 кг за 3 місяці. Дуже задоволена, все під строгим наглядом лікаря. Але я особисто проти такого
Цукрові вишні• 16 ноября в 12:58
Ответ дляЛамборджини
це за перший місяць 2,5? Бо перший зазвичай більше худнуть, а потім складніше.
Теж думала про оземпік, у мене десь біля 10 кг зайвих, і дієти не допомагають, точніше допомагали, але потім знову набирала. Зараз чоловіка мобілізували і я на нервах мінус 4 кг.
Жор пройшов, то думаю треба переглянути всі харчові звички, щоб не набрали знову. Бо стратегія ’просто менше їсти’ чи не істи мучне-солодке в 42 роки вже не працює(
Вакцениро Вона
• 16 ноября в 13:00
Ответ дляДуже дуже вумна
Спасибо за адекватные ответы по теме🙏🏻
Ламборджини• 16 ноября в 13:00
Ответ дляЦукрові вишні
так, це за перший місяць.
у мене не оземпік. але до цього у мене була саксенда, яка взагалі без ефекту.
Вакцениро Вона
• 16 ноября в 13:01
Ответ дляЛамборджини
Дякую за відповідь по темі 🙏🏻
А у нас макарошки• 16 ноября в 13:10
Ответ дляВакцениро Вона
Спасибо за адекватные ответы по теме🙏🏻
сестра похудела на мунджаро на 20 с 80 до 60
кож до сих пор висит, год прошел. ей 40
с лица плачет, череп с кожей
кож до сих пор висит, год прошел. ей 40
с лица плачет, череп с кожей
Штора с кисточкой• 16 ноября в 13:12
Ответ дляА у нас макарошки
кож до сих пор висит, год прошел. ей 40
с лица плачет, череп с кожей
кож до сих пор висит, год прошел. ей 40
с лица плачет, череп с кожей
Нехай додасть спортзал і вітаміни можливо допоможе
Маю рацію• 16 ноября в 13:13
Ответ дляАпрель Ивановна
Это горькая правда ☹️
Ламборджини• 16 ноября в 13:15
Ответ дляВакцениро Вона
Дякую за відповідь по темі 🙏🏻
автор, не чакайте від більшості адекватних відповідей. тут обгадять незалежно від теми питання.
а про уколи для схуднення - так це святе.
більшість з тих, хто хоче схуднути, залюбки б кололи собі ті уколи, але не мають фінансової можливості. зате мають можливість обісрати тих, хто має можливість купити уколи. тому така і реакція.
а ще є нутріціолухи, які ризикують залишитися без роботи (вірніше, їм не будуть платити за ту маячню, яку вони вєщають з розумним виглядом гуру) і, звичайно, вони розкажуть про рак, побічки, відкат і інші страшилки.
я не агітую за уколи, Вас так особливо, бо 6 кг це не та вага, коли потрібні такі міри. так, я Вас дуже розумію, вони Вам жити заважають, але от реально - Ви їх на уколах будете скидати місяців 3-4 (бо мала надлишкова вага). порахуйте, це десь 20-24 тисячі. воно Вам треба?
якщо їсте багато жирного, купіть собі Ксенікал (на шафі можна придбати 10 таблеток єгипетський, він дешевше) і жирного їсти не будете (тільки спершу почитайте про його дію).
Невгамовна Бу• 16 ноября в 13:27
У меня в окружении есть мужчина. Колол оземпик. Мужчина активный, за 45 лет. Здоров. Следит за собой. За 1 месяц с небольшим ушло 6 кг. С его слов чувствовал он себя пока колол- отвратительно, была большая слабость. Сейчас прошло 2 месяца. Вес удерживает. Но и за питанием следит. Но вот внешний вид… он как помятый. Особенно лицо. Сказал, что очень пострадала кожа и мышцы. Дт этого был более молодым и свежим. Его вердикт-лучше бы худел сам без уколов.
Кукусики• 16 ноября в 13:36
Колю Мунджаро. Чуть больше месяца. Скинула 9 кг,ещё 11 осталось до желаемого веса. Всё отлично. Дефицит ккалл. Нет дикого жора и тяги к сладкому вообще. Как отрезало. Питаюсь правильно. Спорт присутствует. Мышцы ,правда тоже немного ушли,но это поправимо. Мне лучше быть красивой,чем сотню тянуть)
Ради 6 кг я бы тоже не страдала особо. Но в моем случае это вполне оправдано. Даже на уколах все равно нужно прилагать усилия. Все почему-то думают, что это чудесным образом меняет жизнь.
Весела бджілка• 16 ноября в 13:49
Ответ дляДуже дуже вумна
Ви ціну Оземпіка бачили. Вона мілліонер?
Апрель Ивановна• 16 ноября в 13:51
Ответ дляКукусики
Що ви мелете: лучше бить красівой чем сотню тянуть🫣
При схуднені йде або мʼязова маса, або жирова, силові допомагають втримати мʼязову масу, тобто гарні форми, попливете тоді побачите результат
Весела бджілка• 16 ноября в 13:51
Ответ дляКукусики
А де купуєте?
Катастрофа• 16 ноября в 14:16
По прогнозу журнала Экономист, в следующем году появится замена дорогим уколам для похудения в виде более дешевых таблеток. Это сделает похудение достуаным большему количеству людей. Так как тема актуальна для многих
Кукусики• 16 ноября в 14:31
Ответ дляАпрель Ивановна
При похудении идет и то, и другое. Мышцы уходят,даже при регулярных нагрузках. Я занимаюсь также как и до похудения: 3 раза в неделю с нагрузкой на разные группы мышц. Люди с большим весом всегда будут сильнее. На соревнованиях все спортсмены с этой целью делятся на весовые категории. Я с весом 85 кг спокойно делала становую около 100 кг. Сейчас мои силовые показатели ниже. Мышцы можно восстановить. Это не так страшно. Слово ,,рекомпозиция,, вам думаю не знакомо.