Невгамовна сила• Изменено 16 ноября в 18:42
Вы пересматриваете советские фильмы?
Или вы вообще равнодушны к ним? И сколько вам лет?)
Шиворот Навыворот• 16 ноября в 18:48
Ответ дляБоневтікла
Классный!
Ви перша людина, яка не здивувалась)
Накладні мюслі• 16 ноября в 18:48
Я впринципі не дуже люблю передивлючатись, перечитувать, бо пам´ять хороша і мені нецікаво якщо я вже це бачила. Але по сб вранці дивлюсь шось шо ще не бачила. 31 го передивлююст іронію., ну як передивлююсь, йде на фоні готовки, прибирання.
Наверняка• 16 ноября в 18:48
Ответ дляЯ тут с краю постою
Це питання не цікаве. Набагато краще: що вас торкнуло відмовитись в них?
Або, як так склалося, що нічого не торкнуло
Торкнув звук ракет 24 лютого 2022. Як відрізало
Жертва интернета• 16 ноября в 18:49
Нет
Без разницы, сколько мне лет
Не могу смотреть старые фильмы - никакие вообще - не воспринимаю их просто
Без разницы, сколько мне лет
Я тут с краю постою• 16 ноября в 18:49
Особисто для мене стала вкрай важлива позиція акторів до нашої війни. Ну так, після того як в окупацію Гармашу подарували наш Херсонський драмтеатр, він приїжджав і зачищали місто для нього.
Чинного директора з мішком на голові вивозили на підвал з намаганням переконати співпрацювати, йому пощастило, дали виїхати. А от не всім так пощастило, з нашим екс-мером всі знають ситуацію.
То невже ось людям неважливо кого вони дивляться в оди співають???? Чи війна у когось іншого?
Рятівник Малібу• 16 ноября в 18:49
Ответ дляАтятя_тётя
В мене син 22, жодного не дивився
Мне 23.
Смотрела только «Интердевочку» и «Служебный роман»
Невгамовна сила
• 16 ноября в 18:49
Ответ дляБезсовісна кума
Було багато фільмів, які подобались. Дуже багато. Мені 53. Після початку війни, як відрізало. Не можу дивитись відсторонено від теперішніх подій.
И как связаны фильмы с войной? Мы все жили в ссср, точней наши родители
Морковку дай• 16 ноября в 18:49
Да пересматриваю , если попадаются
Люблю вайб этот и атмосферу
Выше написали про Шерлока Холмса-абсолютно волшебная атмосфера
Мне 38
Люблю вайб этот и атмосферу
Мне 38
Боневтікла• 16 ноября в 18:49
Ответ дляШиворот Навыворот
Ви перша людина, яка не здивувалась)
Я ещё и песни оттуда обожаю.
Белоснежко• 16 ноября в 18:49
Очень много хороших добрых советских фильмов. Все кто тут фыркает, село необразованное. Простите.
Атятя_тётя• 16 ноября в 18:49
Ответ дляРятівник Малібу
Мне 23.
Мій навіть назв незнає
Ангел-предохранитель• 16 ноября в 18:49
Ответ дляСамоучка
Да, вот вчера приключения шерлока холмса и доктора ватсона смотрела. Очень люблю именно советскую экранизацию. Она великолепна.
Мне 42
Да! И Шерлок у нас самый классный, и Ватсон!
Боневтікла• 16 ноября в 18:51
Ответ дляНакладні мюслі
Я вчера иронию на немецком смотрела)) прикольно)
Наверняка• 16 ноября в 18:51
Ответ дляАнгел-предохранитель
Угу. І актор війну добре підтримує. Навіть листа на підтримку підписував у 2022
Невгамовна сила
• 16 ноября в 18:51
Ответ дляСамоучка
Мне 42
Видели)
ДинамоКит• 16 ноября в 18:52
Ответ дляБелоснежко
На ’добрых’ советских фильмах выросли недобрые рашистские оккупанты.
Боневтікла• 16 ноября в 18:52
Ответ дляДинамоКит
Так мы ж тоже на них выросли.
Я тут с краю постою• 16 ноября в 18:52
Ответ дляНевгамовна сила
Та взагалі ніяк, он дофіга старих пердунів прославляють свого президента і війну, їздять на окупованій території підтримувати армію, але вам не важливо це так? Ви ж даже не задаєтесь цим питанням