Плакулька• 17 ноября в 12:12

кто в этом году ставил брекеты?

Девочки, поделитесь, какие ставили и цена самой системы. Пытаюсь сориентироваться, но на сайтах клиник нереальный разброс. За обычный металл с лигатурами от 20 до 60 тысяч (плюс обслуживание), а я предпочитаю хоть как-то понимать, к какой сумме готовиться.
Milkis• 17 ноября в 12:20
Я ставила в минулому році 14 тис за 1 щелепу. Зараз металеві самолігуючі 16100 за одну щелепу. Корекція 1 раз на 1-2 місяці (1000-1500 грн). Встановлювали мікроімплант, що за нього тягнути зуб (це індивідуально) - 5000.
Перед установкою робила чистку 1800 грн, КТ верхньої/нижньої щелепи 830 грн, ТРГ в боковій проекції 430, діагностика + відбитки - 2500.
Уже після: зняття брекетів - 2200, Ретейнери 5000, капа 6000.
Перемелица• 17 ноября в 12:21
Сначала найдите хорошего ортодонта. Чтоб с зубами и эмалью остаться после брекетов.
Ставили дочке 1.5 года назад керамические, были 60. И обслуживание раз в 2 месяца 2.5 тыс. Отдельно чистка раз в 3 мес.
ротцвеники• 17 ноября в 12:37
Ответ дляПеремелица
Вы в Киеве? Можете своего посоветовать?
Мейк-ап форева• 17 ноября в 12:53
Я ставила малому.16.000 верх і 200 грн зараз змінювали металеву нитку
Перемелица• 17 ноября в 12:56
Ответ дляротцвеники
Вы в Киеве? Можете своего посоветовать?
Центр стоматологічної реабілітації Олексія Біди. Там у них одна ортодонт.
ротцвеники• 17 ноября в 13:06
Ответ дляПеремелица
Спасибо!
Мама Карло• 17 ноября в 13:09
взимку 25 ставила дитині на нижню в міській стоматології. біля 10 тис сама система. така ж у приватній від 14 тис.
але!
додайте до цього всього лікування, знімки, постійні визити 1раз на 1-2 місяці. ось нещодавно знімки робили 1800 . тепер чекаємо мікроімпланти будуть встановлювати це біля 10 тис.