Оябунчик• 17 ноября 2025
Як би ви охарактеризували людей народжених у квітні?
Секретница• 17 ноября 2025
В начале апреля Овны: амбициозные, властные, целеустрёмлённые.
В конце Тельцы: упрямые, усидчивые, часто гедонисты. Если женщина-телец влюбилась - это глына, из-под земли достанет)
Файна дівка• 17 ноября 2025
Розумні , якщо судити по собі
Щодо усіх інших класичних характеристик, якими зазвичай наділяють Овнів, то, здається, це не про мене
Оябунчик
• 17 ноября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
сходу только этих апрельских припоминаю (глубоко осуждаю, конечно)
Оце у вас асоціації
ЯниЯ• 17 ноября 2025
Самозакохані, самовпевнені, гулящі, жінки ідуть по головах, ні з ким не дружать.
Гарнюнька• 17 ноября 2025
Человек с двумя руками, ногами, глазами, ртом, носом, мальчик/девочка….
Техпаспорт на медузу• 17 ноября 2025
Ответ дляГарнюнька
Супер
Деметра-c3d4• 17 ноября 2025
Чоловік народжений у квітні. Овен. Якщо одним словом то кращих людей як він не зустрічала.
Да, я блондинка!• 17 ноября 2025
Ответ дляДеметра-c3d4
Я теж Овен, 07.04💛
Занадто чесна, занадто відповідальна, часом запальна, трудоголік та перфекціоніст, відмінниця і все це на шкоду собі(
Позитивна• 17 ноября 2025
Ответ дляЯниЯ
Ну я квітневий овен, з перерахованого лише самовпевнена.
Позитивна• 17 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Я теж Овен, 07.04💛
Я 8го. Все один в один.
ЗновЗдоров• 17 ноября 2025
Ответ дляЯниЯ
Бред
ЗновЗдоров• 17 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Я теж Овен, 07.04💛
Я рядом с вашей датой)
Такая же характеристика)))
ЯниЯ• 17 ноября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Бред
Констатація фактів. Ці люди ні з ким не рахуються, особливо жінки, люди для них не люди, а хто думає не так, обов´язково від такої отримає по голові.
Плету корзинки• 17 ноября 2025
Ответ дляЯниЯ
Вы уже наверное получили по голове?
ЯниЯ• 17 ноября 2025
Ответ дляПлету корзинки
Вы уже наверное получили по голове?
Если б не получила, то не писала бы, при чем от обеих полов.
ДелиВерка• 17 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Я теж Овен, 07.04💛
У мене син 7.04- нічого з перерахованого
Брюльтик• 17 ноября 2025
Знаю таких, полная противоположность перечисленным выше. Двуличные, с тройными стандартами. Но, это просто разные люди. И гороскоп не очень при чём.
Деліка Преціоза• 17 ноября 2025
Королева Єлизавета Друга, народилась 21 квітня, великий поет та драматург Вільям Шекспір, народився 23 квітня.
Пез Году Неделя• 17 ноября 2025
Ответ дляДелиВерка
Он мальчик,а девочки именно такие