Флюорография гуся• 17 ноября в 20:38
Реакція на зміну погоди
Дівчата, хтось є такий же метеозалежний? Листопад цього року вирішив мене добити(- всі бурі і зміни погоди мої. Голова реагує одразу, дико болить та давить, стрибає тиск, пливе в очах.
Хто як спасається? Сьогодні випила все що було в аптечці і всеодно до кінця дня не змогла допрацювати, літер пливли перед очами(.
Що Вам допомогає?
Анчо Ус• 17 ноября в 20:42
Рух тільки допомагає. Сидіння на місці вбиває і судини, і суглоби, і все взагалі.
фан L.O.S.T.• 17 ноября в 20:44
Для меня октябрь и сентябрь были хуже,часто голова кружилась. Попробуйте лекарство циннаризин и вестинорм,мне они помогают сразу.
Флюорография гуся
• 17 ноября в 20:46
Ответ дляфан L.O.S.T.
Дякую, не пробувала.
Флюорография гуся
• 17 ноября в 20:47
Ответ дляАнчо Ус
Тренуюсь регулярно. Зробила перерву тільки на ці вихідні. Так не має бути(
Флюорография гуся
• 17 ноября в 20:48
Ответ дляПез Году Неделя
У меня подруга сегодня на ступенях упала, зашатнуло
Все добре? Просто зашатало? Нехай одужує 🙏🏻
Дикая Роза• 17 ноября в 20:48
Я пью кавинтон и бетагистин, бо октябрь-ноябрь - єто шатание и разброд
Шукаю трусики• 17 ноября в 20:53
А если помимо лекарств попробовать что то из витаминных комплексов. Ну и проколоть что то, типа той же лиры и чего то схожего. На физпроцедуры (электрофарез, дорсенваль...) походить? Блин, по тому как стоны, такое впечатление, что это чуть ли не СПИД. Неужели ничего не работает?
Флюорография гуся
• 17 ноября в 20:58
Ответ дляШукаю трусики
Не знаю хто стоне). Спорт є в моєму житті, рух мінімум 15000 кроків. Масаж можна не сильний, наразі відсутні сильні зажими.
Знайти толкового невролога в Києві за 20 років походів мені не вдалось(. Стандартна схема- узі, мрт, купа таблеток. Якщо судини звужені, при перепадах погоди іде реакція, яку людині з нормальними судинами не зрозуміти.
Правильно_Валерчик• 17 ноября в 21:01
Ответ дляШукаю трусики
А чим це проколоть краще, ніж пропить, га? Чи ви як місцеві цирозніки - фанатка крапельничок?
Шукаю трусики• 17 ноября в 21:01
Ответ дляФлюорография гуся
Узи - ультразвуковое исследование, МРТ - магниторезонансная терапия. Это исследования. А я о действиях. Электротерапия, лазеротерапия. Ванные. Комплексы какие нибудь. Я о реальных действиях.
Шукаю трусики• 17 ноября в 21:02
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну можете покурить, этот вариант не исключается. Все передовое делается когда то впервые.
Флюорография гуся
• 17 ноября в 21:03
Ответ дляШукаю трусики
Лазероьеоапія чого? Ванни протипоказані при судинних захвореннях.
Крім масажу та спорту не знаю які ще дії можливі. Жоден лікар не казав інших можливих дій.
Правильно_Валерчик• 17 ноября в 21:03
Ответ дляШукаю трусики
Ваша порада, однако, сто відсотків передова і новаторська, ага.
Шукаю трусики• 17 ноября в 21:04
И предвидя ответ : ’ А чем это поможет’. Сразу же спрошу! А что реально делали?
Флюорография гуся
• 17 ноября в 21:08
Ответ дляДикая Роза
Це вам таке поєднання лікар призначив? Нічого з цього не пила.
Мені радили Антіфронт. Думаю знов попити. Хоч і на травах, але в свій час допомогали
Пез Году Неделя• 17 ноября в 21:25
Ответ дляФлюорография гуся
Подбородок разбила
Маурита• 17 ноября в 21:55
Також сьогодні на зміну погоду почуваю себе погано.Тиск стрибає,в очах пливе,поясниця тягне.
Реанимация• 17 ноября в 21:56
Ответ дляФлюорография гуся
У вас високий холестерин, підвищений тиск, діабет?
Тумба-юмба• 17 ноября в 23:50
Ответ дляФлюорография гуся
Остеопат
Жинси на дитину• 18 ноября в 06:00
Ответ дляфан L.O.S.T.
а как принимать ? сразу два препарата??
фан L.O.S.T.• 18 ноября в 06:51
Ответ дляЖинси на дитину
а как принимать ? сразу два препарата??
Нет,их вроде нельзя вместе
Флюорография гуся
• 18 ноября в 08:51
Ответ дляРеанимация
Нічого з цього. Просто на зміну погоди скаче тиск і головні болі та швидкість.
Всі аналізи в нормі.