Бачу_майбутнє• 18 ноября в 00:38
Платформа для перекладу відео штучним інтелектом
Порадьте, будь ласка, сайт/додаток, який міг би перекласти півгодинне відео з німецької на українську. Треба, щоб був перекладений звук, а не просто накладені субтитри. І щоб платформа була безкоштовною. Заздалегідь дуже дякую за відповіді.
Бачу_майбутнє
• 18 ноября в 09:39
Ответ дляБулькаю
Не існує таких.
Звертайтеся до професійного перекладача.
З чого ви це взяли? Хіба ви не чули про ці всі відео, перекладені на англійську штучним інтелектом?
Булькаю• 18 ноября в 13:14
Ответ дляБачу_майбутнє
С ошибками, платные - да, слышала
О бесплатных, которые хорошо переводят - нет, не слышала
Бачу_майбутнє
• 18 ноября в 16:34
Ответ дляБулькаю
С ошибками, платные - да, слышала
А якщо у мене вже є переклад і мені треба замінити ним оригінал? Свій голос не варіант