Плету интриги• 18 ноября в 01:28
Чи є у вас враження, що життя погіршилося після 2020?
Платье Длинное бальное• 18 ноября в 01:30
Ну и вопрос ) Люди выживают ,а не живут с тех пор. И всё хуже и хуже всё ,хотя казалось бы...
Бокс-орун• 18 ноября в 01:32
Да, очень. Мы стали хуже себя чувствовать и это ощущается с каждым годом все больше .
Полонянка SexShop-а!• 18 ноября в 01:36
Так, однозначно. Я ще як тільки ковід почався якраз була в Китаї, бачила все на власні очі, два роки потім не могла звідти виїхати, ще їх Компартія посадила мене на примусовий карантин в готелі на 10 днів - сидиш один весь день, три рази на день китайська їжа і два тести на ковід. Потім ще мене угораздило за півтора місяці до початку війни повернутися в Україну і застати це все тут. Я думала я здурію.
Полонянка SexShop-а!• 18 ноября в 01:37
Останні відносно спокійні періоди були з 2008-2012 і з 2017-2019. Потім треш. Але якщо все це змогли пережити, то і наступне переживемо.
Плету интриги
• 18 ноября в 01:40
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ви там вчилися чи працювали?
Творог для розжига• 18 ноября в 01:42
У кого как. Да, обстрелы, нервы так себе. В фин плане в принципе тоже самое. Но я не выезжала и слава богу живу у себя дома
Примарочка• 18 ноября в 01:45
Нет, все прекрасно . Таскаюсь по белу свету , ни к чему не привязана ибо ничего не осталось
Полонянка SexShop-а!• 18 ноября в 01:48
Ответ дляПлету интриги
Ви там вчилися чи працювали?
Працювала та були серйозні відносини з китайцем
ПрипоРошенная• 18 ноября в 02:00
По темі цей відос постійно в рекомендаціях бачу:
і реально 2019 рік був топчик
Губной рояль• 18 ноября в 02:30
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А что вам казалось, не постесняюсь спросить?
Платье Длинное бальное• 18 ноября в 02:43
Ответ дляГубной рояль
Казалось ,что хуже некуда.
Губной рояль• 18 ноября в 02:47
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Казалось ,что хуже некуда.
Теперь понимаю)
Шалена красуня• 18 ноября в 05:24
В сенсі ’враження’?! Будинки вибухають, люди гинуть, більшість чоловіків на фронті, ще й ковід. Це не враження, це - об´єктивний факт: після 2020 життя погіршилось.
Робот Вертер• 18 ноября в 05:41
Роки даються взнаки,мама з віком злягла,та все логічно.Здоровʼя вже не те,не молодіємо,а старіємо.
Надежда наш компас• 18 ноября в 07:28
абсолютно. спасіба зрітєлям квартала. хуженєбудєт. хотьпоржом.
янелох попризначав своїх друзів на ключові посади - згадайте, як вони всі крали під час ковіду. а тепер як крадуть, янукович в шокє. мародери прокляті.