З вишневого садка• 18 ноября в 09:44

Хто має вивезти вікна після заміни (ракетний обстріл)? ЖЕК чи самостійно?

Вітаю! Таке питання - дім постраждав після обстрілу, зараз міняють вікна і питання виникло, що робити зі старими. Їх має вивезти ЖЕК по логіці чи це наші проблеми?
Я розумію, що це типу ремонтне сміття, але ж це не наші забаганки. Місто Київ

Буду вдячна за ваш досвід
Не зви чайна• 18 ноября в 09:47
хутин
Не любовница• 18 ноября в 09:47
В нас вікна забрали ті хто міняв. На деталі розібрали
Мовчу, але хочу• 18 ноября в 09:48
Ми вивозили самі. Але і були поставили величезний контейнер для будівельного сміття під будинок, туди теж зносили.
Правда, у нас обслуговуюча організація від забудовника, не ЖЕК.
автор З вишневого садка • 18 ноября в 09:49
Ответ дляНе любовница
ми не уточнили, а зараз майстер каже, що не забирають((
автор З вишневого садка • 18 ноября в 09:50
Ответ дляМовчу, але хочу
у нас з цим якраз проблема((
Майская киска• 18 ноября в 09:52
Ответ дляЗ вишневого садка
Як це не забирають?! Ви сплачуєте за вивіз негабаритного сміття кожного місяця( в квитанції)
Просто красавица• 18 ноября в 09:53
я з іншого міста. у нас після прильоту багато вікон вибило в навколишніх будинках. кілька місяців люди самі вставляли і відповідно до сміттєвої площадки виносили демонтовані вікна, рами балконів, обшивку балконів. десь 1 раз чи 2 рази на тиждень приїзжала машина тієї фірми, що вивіз сміття робить у нас. ця машина забирала будівельне сміття окремо. тому ніхто власними коштами все це ’добро’(читай сльози) не вивозив.
автор З вишневого садка • 18 ноября в 09:59
Ответ дляМайская киска
майстер - який вікна міняє. Тобто ця компанія вікна ставить, але старі відразу не вивозить
автор З вишневого садка • 18 ноября в 10:00
Ответ дляПросто красавица
Дякую, я теж думаю, що так має бути. Зараз буду дзвонити на гарячу лінію
dulenok• 18 ноября в 10:03
В первый день у нас с окон выкидывали коммунальщики все, что уничтожено. Потом экскаватором собирали. У нас были сильные разрушения. Потом мы звонили/ ходили в Жек, чтоб нам поставили « лодку» возле дома для крупногабаритного мусора. Месяц стояла, т к люди постоянно выносили что то крупное,восстанавливали, ремонтировали
Перша леді колгоспу• 18 ноября в 10:20
В нас все комунальники роблять, Харків
LediBlac• 18 ноября в 10:43
Ответ дляЗ вишневого садка
Наверное это от города зависит. В Днепре вывоз мусора после прилетов организовует город. Помимо этого разберитесь в договоре на оказание услуг по вывозу твердых бытовых. Возможноу вас есть такая услуга, просто она оказывается по вызову, отдельно от обычного мусора.
LediBlac• 18 ноября в 10:52
Ответ дляЗ вишневого садка
Он правильно вам ответил. Фирма установщик не занимается выносим и вывозом. Этим занимается компания по вывозу крупногабарита под контролем города. Но только до мусорных баков вы сами сносите, по этажам собирать никто не будет
Майская киска• 18 ноября в 11:01
Ответ дляЗ вишневого садка
Майстер не причетний до вивозу вікон.Він лише встановлює