Хочу в БАНю• 18 ноября 2025
Посоветуйте гинеколога в Киеве
Желательно левый берег.
Может кто был в Смарт Медикл и может посоветуете там врача?
Глаза_в_3_карата• 18 ноября 2025
Допомога+
(Я на нивках хожу, але є два відділкння на лівому березі). Ірина Стус мій найкращий лікар.
Також там є ендокринолог-гінеколог, якщо у Вас питання гормонів ітд. Також є операційна, можу і хврурга підказати. На любьий смак. Підхід чудовий. Сьогодні терміново як раз треба було огляд (кровотеча показалося), а запису нема. Через пів-год передзвонили мені, і сказали що лікар прийме все одно, (ну бо мені нашо із кровотечею прийом колись потім, це ж логічно)
Кавуся• 24 ноября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Допомога+
Подскажите, пожалуйста, где на Нивках принимает гинеколог, к которому вы ходите? Спасибо
Глаза_в_3_карата• 24 ноября 2025
Ответ дляКавуся
Щербаківська 52!
А що, Ви ще не сходили? Що у Вас там сталося?
Глаза_в_3_карата• 24 ноября 2025
Ответ дляКавуся
Моя лікар приймає на нивках раз на тижд., інші дні промто як раз десь на осокорках. Вам же лівий? Чи Ви не автор?
Кавуся• 24 ноября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ні, я не автор. Також шукаю гінеколога. Мені Нивки підходять
Глаза_в_3_карата• 24 ноября 2025
Ответ дляКавуся
Тоді Стус Ірина уточните там