Розумна Губка• Изменено 18 ноября в 21:55

Сьогодні точно день сусідів:)))

7 років живемо в цій квартирі, вдвох з чоловіком, жодного разу не було ніяких претензій від сусідів, тільки що прийшов знизу. Каже що грюкаємо по ночам, і по батареям шкребемо
Навіть не знала що сказать:)
Млинці зі смайликом• 18 ноября в 21:56
Отправить нах
КапитанльнаЯ• 18 ноября в 21:57
А навіщо ви шкребете?😂
Колишня муза• 18 ноября в 21:57
спробуйте не грюкати та не шкребти :-))))))
СкокоМнеДадите• 18 ноября в 22:00
Ну добре, що не сказав, що гризете батареї і виєте на місяць
Лупаю цю скелю• 18 ноября в 22:00
Эхо разносится) пусть ищет выше
автор Розумна Губка • 18 ноября в 22:02
Ответ дляКолишня муза
Та ми спимо, як суслики:))
Тішуся неперетішуся• 18 ноября в 22:03
Вспомнила...утром соседская собака часа три четыре без остановки лаяла, ещё и мою будоражили, и другого соседа. Как я хотела их прибить...
Колишня муза• 18 ноября в 22:03
Ответ дляРозумна Губка
Та ми спимо, як суслики:))
може ви лунатики і навіть не знаєте що вночі робите. поставте камеру
автор Розумна Губка • 18 ноября в 22:03
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну він взалі дуже чемно поводився, навіть наче вибачився в кінці. Я от тепер думаю, що там у нього шкребе
автор Розумна Губка • 18 ноября в 22:06
Ответ дляКолишня муза
Була така думка, може ми тут по ночам шабашим, але слідів ніяких нема, всі коврики на місцi, посуд цілиц
тогдалия• 18 ноября в 22:15
Ретроградный Меркурий