Пирожкиня• 19 ноября 2025
Як бути, якщо терапія затягується, гроші закінчуються
а результатів поки мало?
Чемна панночка• 19 ноября 2025
Результати повільні, але помітні чи ефекту нема?
У мене схожа ситуація, але для мене результати справді помітні. Тому наразі в роздумах - або зробити паузу на кілька місяців, або ходити на підтримуючі сесії 1-2 рази на місяць. Але в мене саме намічається проміжний результат - один запит завершуємо опрацьовувати, тому можна зробити паузу перед опрацюванням наступного питання.
І в моєму випадку результати помітні, тому питання чи продовжувати в принципі не стоїть, питання інше як саме забезпечити можливість продовжити сеанси.
Чемна панночка• 19 ноября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Ужас. Прежде чем идти к специалисту, надо было проверить его на профпригодность. Нормальные психологи помогают с 1-2 раз и все вопросы решаются в голове
Не плутайте психологів і психотерапевтів.
Це психологи вирішують швидко і зазвичай достатньо 5-8 консультацій, а психотерапія (наприклад травмотерапія) це тривалий процес.