Радість моя• 19 ноября в 15:45
В басейні спорткомплексу сміються із мене
Колеги тренера до якого я ходжу ,ви б продовжували туди ходити чи залишили б відгук про неетичну поведінку тренерів?
PORKA• 19 ноября в 15:55
Автор значить ви ефектна жінка, ось і пяляться та ловлять кожне ваше слово, скажіть їм теж щось типу що вони не як чоловіки а бабки базарні
Радість моя
• 19 ноября в 15:55
Ответ дляПэрисхилтонша
яка причина їхнього сміху? І чого ви продовжуєте туди ходити?
Їм мабуть смішно,що я з першого разу не розумію чогось
Неробименінерви• 19 ноября в 15:55
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Аааа, если так, скорее всего у Вас мания величия или шизофрения.
У нас так соседка заболела, молодая женщина совсем. Рассказывала, что не может ездить в транспорте, там все смотрят на неё. Потом начала рассказывать, что специально толкают. Потом положили в больницу((
Допоможіть знайти• 19 ноября в 15:55
Ответ дляРадість моя
А чому тоді саме в певні моменти сміються та дивляться в мою сторону ?
автор, миллион пичин е ть почему тренеры плавания смотрят на тех, кто в воде. они за вашу жопу отвечают головой. если вы утонете, их посадят. но, при этом это абсолютно не мешает им говтрить о чем то своем, травить анекдоты, например.
ваша реакция не нормальна
Стебель березы• 19 ноября в 15:56
Ответ дляРадість моя
Надо отвернуться, чтоб вы утонули или молчать и не говорить между собой? Уж я то плаваю как утка, и точно никто не обращает внимание
Пэрисхилтонша• 19 ноября в 15:56
Ответ дляРадість моя
І шо? Багато хто в залі, басейні не розуміє з першого разу.
Ви або щось дуже дивне там робите, або ви себе накрутили
Радість моя
• 19 ноября в 15:56
Ответ дляПэрисхилтонша
Можливо вони обговорюють ще між собою поза занять цих учнів ,і тому їм так смішно наче цирк якийсь
Радість моя
• 19 ноября в 15:57
Ответ дляPORKA
Ні, я точно не така
Можу брикнути• 19 ноября в 15:57
Ответ дляРадість моя
вони тихо між собою говорять не чути про що саме,але дивляться на мене і хіхіхають
А ваш психіатр що робить?
Пэрисхилтонша• 19 ноября в 15:57
Ответ дляРадість моя
Ні, їм пофіг. Скільки вам років?
Допоможіть знайти• 19 ноября в 15:58
автор, просто проверьтесь. может дело всего навсего в таблеточки пропить.
не затягивайте
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 ноября в 15:59
Всем на вас плевать. А вот чего вас все тригерит - вопрос
Ніколи не збрешу• 19 ноября в 16:01
Ответ дляРадість моя
Лікуйте свою ’мнітельность’, краще зосереджуйтесь на вправах.
Для вам потрібно, хто що обговорює, ви прийшли плавати, то і займайтесь цим, та не звертайте уваги на ’дурнуватих’ людей.
Радість моя
• 19 ноября в 16:01
Ответ дляДопоможіть знайти
ваша реакция не нормальна
Ні ,вони дивились та сміялись якраз коли я вилізла та почала говорити із тренером ,близько стояли можливо я гучно дуже розмовляю,але вважаю це все одно не привід слухати чужі розмови та тягнути із того прикол
Радість моя
• 19 ноября в 16:02
Ответ дляПэрисхилтонша
Навіть якщо дивне,яке право вони мають на таку поведінку?
Радість моя
• 19 ноября в 16:03
Ответ дляСтебель березы
Так сміються коли я із води вже вилізла.
Радість моя
• 19 ноября в 16:03
Ответ дляМожу брикнути
А ваш психіатр що робить?
В мене немає психіатра
Пэрисхилтонша• 19 ноября в 16:03
Ответ дляРадість моя
Не ходіть туди більше
Стебель березы• 19 ноября в 16:04
Ответ дляРадість моя
Ой, да кому вы надо
Радість моя
• 19 ноября в 16:04
Ответ дляПэрисхилтонша
Ні, їм пофіг. Скільки вам років?
А яка різниця в цій темі скільки мені років?
Думаєте стара тому і сміються?
Радість моя
• 19 ноября в 16:04
Ответ дляСтебель березы
Як я можу втопитися там ,де стою ногами?
Радість моя
• 19 ноября в 16:05
Ответ дляДопоможіть знайти
не затягивайте
Так відписали в темі,що не в одної мене таке було
Радість моя
• 19 ноября в 16:05
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Наплювати то наплювати,але ж ржуть
Стебель березы• 19 ноября в 16:06
Ответ дляРадість моя
Ок, давайте. Куда ехать?
Радість моя
• 19 ноября в 16:06
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну знаєте за власні гроші такий собі комфорт
Радість моя
• 19 ноября в 16:07
Ответ дляСтебель березы
Ой, да кому вы надо
Я то нікому не треба,але поведінка персоналу дуже не етична
Чемодан-Вокзал-Майами• 19 ноября в 16:10
Ответ дляРадість моя
Наплювати то наплювати,але ж ржуть
Ага, на вас дивляться кожен раз і ржуть.
Снежнакомка• 19 ноября в 16:10
Ответ дляРадість моя
А как они должны себя вести ? Стать под стеночкой навытяжку и молчать целый день ?
Мейк-ап форева• 19 ноября в 16:20
Ответ дляСтебель березы
4 года ходу в спортлайф, никому нет дела не до кого.
Никому нет дела. Но бывает знакомятся, подходят на улице со словами «а мы с вами в одном бассейне плаваем».