Сплюшка• 19 ноября в 20:39
А Ви дивились цей фільм?
Дівчата привіт, хтось дивився терапевтичний фільм Холоденко з Тоскани варто купляти чи ні?
Дякую.
Пупс• 19 ноября в 20:41
Лучше уж отдать деньги приюту бездомных животных и терапия и толк будет.
Просто звязда• 19 ноября в 20:42
Подивіться Пушкіна в Карпатах. Там же без слів. Безкоштовно на ютуб.
А гроші якось нормально використайте.
МатьЧасть• 19 ноября в 20:44
Что значит терапевтический фильм? Она там пьет винишко и кушает мяско и рассказывает, что вы бы тоже так могли, но вы себе не позволяете 🤣
ГейСюда• 19 ноября в 20:45
Подивитися як вона релаксує? Ну от дивіться. Вона щось пропагує і запевняє, що можна досягти. Але сама банально худне-худне і ніяк не схудне. Це збій програми чи як?
Напланетянка• 19 ноября в 20:46
она такая хабалка. Не знаю, как ее можно воспринимать, как психолога
МатьЧасть• 19 ноября в 20:48
Ответ дляНапланетянка
Как и капцова. Иногда в ленте мне попадается, я ради интереса захожу в комменты к её рилсам, там все как один ей оды поют. Неужели столько идиотов?
Значит надо• 19 ноября в 20:51
Для мене люди, які слухають Холоденко- це табу в спілкуванні. От чесно, завжди через якийсь час приходить відчуття, ніби в них прихована розумова відсталість (як і в їх гуру). А, виявляється, її ще й дивитись можна і платити за це🙈трешака.
сказочное_Бали• 19 ноября в 20:55
Ответ дляПупс
Вы серьезно?
Я впевнена, що ні одна адекватна людина це лайно не то шо не купить, а ц знати про це не буде.
Скоріше за все якийсь піар, бо ніхто не хоче
Куда_бежать• 19 ноября в 21:19
Вы сделали мой день
. Я думала после вдохновительницы денежного мышления Русланы Гончарук меня уже нечем удивить. Выложите фоточку, пожалуйста, интересно как выглядят эти умственно-отсталые, кто платит за это. Жутко интересно
Пухнасті штани• 19 ноября в 21:23
Звісно дивіться!!!! ще у Капцової курс купіть для повного ’просвітлення’
Сплюшка
• 19 ноября в 21:25
Ответ дляПухнасті штани
Який радите?
Sagittarian• 19 ноября в 21:59
Краще вже в Тоскану на пару днів, нє? Мені здається, ефект буде як мінімум більш терапевтичний