Кондуктор троллейбуса• 19 ноября в 21:17
Похвастушки - зробили самі стіл
Захотілось столика, грати карти/пити каву... незвично дивовижного... Зробили з соснових планочок(500грн), розмалювавши їх кольоровим олією-воском (150грн), основа ось плита завалялась... Ніжки замовили, по 200грн кожна... От і все, чекаю гнучке скло (щоб захистити поверхню, бо це все ж сосна) і новий зелений диван
Ушла и Пришла• 19 ноября в 21:21
Красиво. Завидую людям, у которых руки с правильного места растут.
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:25
Ответ дляМоре Щастя
Абажур теж прикольний!
Хотіла абажур сама зробити, бо майстер робить аж за 10тис грн... Але майстер так хотів зробити такий великий абажур що зробив 50% знижку 😂 тому ця річ на жаль або на щастя - зроблена професіоналом
Слобожаночка• 19 ноября в 21:26
Красиво вышло. Но все же я советую финишное покрытие лаком. Потом уже клеенку- стекло.
Море Щастя• 19 ноября в 21:27
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ого...10 тис. (
То я теж сама взимку всядусь і свій відновлю.
Там складного нічого немає.
Основне,найти час.
Там складного нічого немає.
Основне,найти час.
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:27
Ответ дляСлобожаночка
По воску лак вже не ляже, а ми хотіли поекспериментувати саме з олією-воском (хочемо нового життєвого досвіду)... Тому буде гнучке скло, і буде виглядати як лаковане думаю
Слобожаночка• 19 ноября в 21:28
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Почему не ляжет?
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:29
Ответ дляМоре Щастя
Ого...10 тис. (
Там складного нічого немає.
Основне,найти час.
Там складного нічого немає.
Основне,найти час.
Ну і оті металеві обідки то дорого... Знаю шо лиш вони вартували 1200грн, на замовлення виготовляли
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:29
Ответ дляСлобожаночка
Почему не ляжет?
Бо віск то жир, до жиру лак не липне
Море Щастя• 19 ноября в 21:32
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А не шукали б в?
По горищах тих каркасів дофігіща валяється в людей
Слобожаночка• 19 ноября в 21:32
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Бо віск то жир, до жиру лак не липне
Ясно, на фото просто больше похоже на цветные морилки, не выглядит вощеным. Может его надо еще как-то отполировать, натереть как паркет?
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:34
Ответ дляМоре Щастя
А не шукали б в?
Тут діаметр 80см, такий великий мало хто собі купляв би найти б/у..+ два рівня все ж...
Не обижаюсь• 19 ноября в 21:34
И плюс мягкое стекло - 1000).
На самом деле получилось очень мило. Но готовый из юска был бы дешевле)
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:35
Ответ дляСлобожаночка
На жаль морилку ми вже знаємо, з нею так не вийде, морилка затікає під край і край стає насиченішим... Візерунок морилкою так би не вийшов... А з воском важливо не переборщити бо надлишок буде липнути..завдання воску захистити від вологи, а не блистіти...
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:37
Ответ дляНе обижаюсь
И плюс мягкое стекло - 1000).
Ну, це була хотілка - захотілось цікавенького, а не аби якогось.. і хотілось спробувати шось новеньке зробить... М´яке скло +700
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:38
Ответ дляПампушОК
Класс! И абажур у вас классный.
Дякую, обожнюю його... Він ще й малює тінями гарний візерунок на всю вітальню
Не обижаюсь• 19 ноября в 21:38
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Мне обработка воском прям очень понравилась
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:42
Ответ дляНе обижаюсь
Продають пробники по 25грн, різного кольору - ото набрала і вистачило лиш 4 баночки (тобто на 100грн взяла)...
Сиамская сороконожка• 19 ноября в 21:43
Прикольный, но я вижу ножки при нем метал абстракцию, или что то угольное, метал графит
Кондуктор троллейбуса
• 19 ноября в 21:46
Ответ дляСиамская сороконожка
Це розмальовувала на іншому столі, бо ніжок ще не було..а потім приїхали ніжки, ’козячі’
Доречі той інший стіл, то для великих родинних зібрань - розкладається до 3.5 см, а у зібрано у стані лиш 30см