Астоновитесь!• 19 ноября 2025
Коли побачила графік відключення на завтра.
15 годин, я в а#ує.
Красавица писяная• 20 ноября 2025
Ответ дляСумчатая кошка
А які є варіанти? Такий шлях
В деградацию((
Не стесняюсь• 20 ноября 2025
Ответ дляОбстановщица
Скорее бы уже тарифы повысили и перестали отключать
О, одна уже поломалась)))
8 грн/кВт и так тому и быть?
Шкідлива молекула• 20 ноября 2025
Ответ дляЛеді Душка
Купила станцію і не парюся. А раніше нас взагалі не вимикали, були на лінії з поліклінікою
А у меня 14 этаж, не находишься ((
Біле пальто• 20 ноября 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
У нас 19 часов не будет света.Охуели они,что ли?
они давно оху…… только все молчат, крадут , грабят , делают с нами шо хотят и все смирно молчат …….
Леді Душка• 20 ноября 2025
Ответ дляПліткарка
И чем там, как плита электрическая от вашей станции работает? Чайник? Лифты, отопление, вода?
Какие же вы волшебные с вашими станциями.
Я не написала про когось, у кого електроплита і високий поверх, я написала про себе. У мене газ і перший поверх, відсутність світла при наявності станції не помічаю. Опалення, вода- все є. Усіма тут улюблений бабушатнік)
Леді Душка• 20 ноября 2025
Ответ дляШкідлива молекула
А у меня 14 этаж, не находишься ((
У нас девʼять поверхів, то це легше, а от поруч є шістнадцятиповерхівка. Там кожні 3-4 поверхи стояв стільчик, баклажка води і ще щось, не пригадаю. Ще з перших блекаутів. Знаю, бо сама ходила пішки на 16-й туди
ніколи такого не було• 20 ноября 2025
Ответ дляЛеді Душка
Покажіть свою станцію. На скільки відсутності світла вистачає, для чого використовуєте, на скільки розряжається, скільки часу на зарядку до повної потім треба? Багато хто хоче теж трохи спокійніше дихати при відключеннях світла, порадьте з власного досвіду
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляСумчатая кошка
В магазин щоб купити зарядну станцію, якщо за 4 роки досі не купили
шоколадо мертветчуковская ботня о таких вещах не знает.но сидит сутками на форуме при свете
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляніколи такого не було
зайдите в группы бедгорода.там куча лайфаков выживания без света и на донецк без воды
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляніколи такого не було
вы сутками на форуме тролите и это так без света типа
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляБіле пальто
друг путина шойгу с генералами пол армии разворовало и в бедгороде варонеже ростов обл свет ворует и воду с донецка и шо
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляВ гости звали?
То не потрібно тоді пасть свою відкривати й говорити що інваліду світло непотрібно. Мразоти зелебобівські.
идите на рошен.там все кайф.
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляВ гости звали?
и не говорите..зеля ворует свет у бедгорода варонежа ростов обл .с донецка воду сливает и все на европу продает
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Ти зеленобот ще той
кому интересно мнение шоколадо мертветчуковской солевой ботни
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Іди дрочи на зелених
ох совсем все у пети плохо.да?
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляОченьценная
Жаль фиолетовых теток - за 4 года войны не спромоглись станцию купить и теперь ходят всех проклинают будто от этого свет появится, цирк )
да это боты шоколадо мертветчуковские .их тут 90 проц.круглосуточно.счас методичка нет света хай бы шурували бедгороду генераторы разгружать
Сільський ансамбль• 20 ноября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Бля, а інваліди не люди?
Їм крім їсти розігріти нічого не потрібно?
на рошен петька примет
ЛижТолько• 20 ноября 2025
Ответ дляСумчатая кошка
А які є варіанти? Такий шлях
Варіантів безліч, але для людей -найгірший
В гости звали?• 20 ноября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
ох совсем все у пети плохо.да?
Точно лучше чем у зеленого сейчас
Леді Душка• 20 ноября 2025
Ответ дляніколи такого не було
Зарядка за годину з нуля до 80%
Можна налаштувати, буде заряджатися довше у режимі збереження ресурсу акумулятора. Використовую для зарядки ноутбука і дрібної техніки ( лампи, телефони, планшет). Фен підключаю. Потягне і холодильник, і комп ( наш лише на 2 години правда). За три зарядки ноута, зарядку телефона і акумуляторного ліхтаря зʼїла 15% , я за три тижні ще ні разу не заряджала її.