Мэри Попкинс• 20 ноября в 09:59

Який у вас повербанк для роутера? Чи нормальна якість інтернету при цьому?

Пилосмок працює• 20 ноября в 10:05
Дбж для роутера, працює близько 5 годин. Ніяких смикань, світло є - працює від мережі, світло відсутнє від акумів дбж. Проблема лише в тому, вимикають світло на 7 годин Приходиться підзаряджати його від зарядної станції
Сизоока бестія• 20 ноября в 10:06
У мене отаке стоїть. Вимикається електрика - одразу переходить на «батарею». Інтернет не падає при цьому. Не знаю скільки воно реально протримає, поки більше години на ньому не сиділи.
До цього був базеус повербанк. Але не подобалось що інтернет губився поки перекинеш роутер на повербанк..
Черный Ловелас• 20 ноября в 10:09
Ответ дляПилосмок працює
Нужно акумы поменять внутри на более емкие. Там внутри спайка акумов 18650.
Замулена ріка• 20 ноября в 10:12
На якість інтернету павербанк ніяк не впливає. Він лише живить роутер. Тобто роутер або працює, або ні. Він не може його живити ’наполовинку’.
Поки є заряд, роутер виконує свою функцію.
Від павербанка залежить лише час, на який вистачить заряду для забезпечення роботи мережевого обладнання
В курсі діла• 20 ноября в 10:13
Не парюсь. Мобильного хватает. Без интернета жизнь тоже существует😉
Пані з калабані• 20 ноября в 10:14
Ответ дляВ курсі діла
Ну в нас мобільний зникає через годину, дві, а ел.живлення відсутнє по 6-7 годин
автор Мэри Попкинс • 20 ноября в 10:15
Ответ дляВ курсі діла
Це для онлайн навчання, а не фільми дивитися)
Неправдиша• 20 ноября в 10:16
Ответ дляВ курсі діла
Если он не нужен для работы.
На границе• 20 ноября в 10:36
Ответ дляВ курсі діла
Люди працюють
Вишнёвая Леди• 20 ноября в 11:28
Ответ дляЗамулена ріка
Может быть ,у меня вроде бы работает ,кнопочки все нужные горят на роутере ,только вчера звонила провайдеру , написано сеть без доступа в интернет.
Оператор сказала, причина в том ,что недостаточная мощность у роутера и работает наполовину получается.