Бабка-ежика• 20 ноября в 15:36
Дівчата, прошу поради. Яку квартиру вибрати?
Неподалік Львову (10 км), ЖК будується, хочу придбати 1-кімн. Є варіанти:
1. квартира здача 2 квартал 27 року - 4 поверх (останній),
2. квартира здача 4 квартал 27 року - 3 поверх . Планування та ціна однакові. Що обрати?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Ніякий (напишіть коментар)
Забагаловка• 20 ноября в 15:42
Зависит от материалов и наличие тех этажа. Я б взяла последний этаж. В принципе сейчас такую снимаем. До этого жили в 10-этажном доме на 5-ом и над нами жили слоны-совы.
И еще смотрите расположение по сторонам света. Север -это ужОс.
Щастя-здоровля• 20 ноября в 15:42
Нічим дуже не відрізняється одна від другої. Вчасно не здадуть обидві. Головне щоб вікна на північ не виходили
На пів ставки• 20 ноября в 15:44
Я за останній поверх. Коли обирали квартиру для мене це був головний критерій
Бабуся Бетман• 20 ноября в 15:44
4 поверх. Різниця в поверсі та часу не велика, а над вами ніхто заважати не буде
Забагаловка• 20 ноября в 15:48
Ответ дляBazilik
Беріть дорожче, але вже побудовану квартиру з документами. Ми свою вже 5 років чекаємо і все ніяк будинок здати не можуть
Во Львове?
короткопамятна• 20 ноября в 15:52
Ответ дляBazilik
Під Києвом, але різниці немає. Не добудувати будинок можуть де завгодно в Україні
Нам в Харькове достроили и сдали во время полномасштабной
Хомо_сапиенс• 20 ноября в 16:07
Звісно 1й варіант. Той що швидше.
Своя квартира це дуже дуже класно. Щиро бажаю вам, і нехай все збудеться
Токсів місцевих і заздрізниць - всіх у топку- не слухайте ніколи.
Завжди з рушником• 20 ноября в 16:12
Останній поверх це завжди ризик- холодно, спекотно, щось потекло-затопило і тому подібне. І вікна на північ це фігня, темнота в квартирі особливо в зимово-осінній період