Я-ваш шанс• 20 ноября в 20:05
Завтра свет будет 3 часа,видели?
Я-ваш шанс
• 20 ноября в 21:26
Ответ дляВерСаСе
Ну... Якщо сплять... Звісно, пралка ж не попере і посудомийка не вимиє, над ними сидіти треба)
Кем вы работаете?
Я така бойова• 20 ноября в 21:27
Ответ дляДа, я блондинка!
Четвертий рік війни мало того, що люди після обстрілів валять на роботу, не мають повноцінних свят, живуть в стресі, скорботі, без світла, з податками, шаленим ростом цін. Так ще ці дурні і не відвалили купу грошей щоб вирішити повноцінно питання світла. Да дійсно тупий народ, держава на 5 році війни міліарди освоювати тільки в карманах може, ніж вирішити питання зі світлом.
То хай би ці кошти просто роздали коль самі клепки не вистачає їх правильно освоїти, то хоча б кожен еко фло купив би.
Ну то сядьте поплачте
що я вам можу ще сказати... може електрика з´явиться... хоча від плачу вона не виробляється, то навряд.
Да, я блондинка!• 20 ноября в 21:28
Ответ дляЯ така бойова
Ну то сядьте поплачте
Удалено администрацией...
ВерСаСе• 20 ноября в 21:30
Ответ дляЯ-ваш шанс
В сентябре 2025 года Украина достигла рекордного уровня экспорта электроэнергии с момента интеграции с европейской энергосетью ENTSO-E. За месяц было поставлено 635 тыс. МВт*ч, что на 41% больше, чем в августе, сообщает ExPro Consulting.
Главным направлением экспорта стала Венгрия, на долю которой пришлось 40% всех поставок. Существенный рост зафиксирован и в направлении Польши - 97,3 тыс. МВт*ч, что почти в пять раз превышает августовские объемы
Тобто між виробити і доставити ви різницю таки не вловили. Так цього року, доки всі плакали про ціни на яблука, батько наші роздавав, викидав, сік робив... Бо де яблучка, а де споживач - довезти треба, а це проблемка. Чи у вас шнур з хати прямо в аес ввімкнений?
Я-ваш шанс
• 20 ноября в 21:30
Ответ дляЯ така бойова
Ну то сядьте поплачте
Если вы никем не работаете и у вас нет детей, которые в темноте ходят на тренировки, кружки и им нужно нормально питаться,делать уроки,готовиться к НМТ, нет лежачих, стариков на антипролежневых матрацах,которые нужно надувать и вам не нужно на 18 этаж идти,то все ясно, в принципе
Клептоманка• 20 ноября в 21:30
Ответ дляЖующаЯКонфету
Якщо буде продовжуватися ця війна,то ще не раз повториться Тернопіль.
І Дніпро, і Полтава і Кременчук, Запоріжжя, Суми, Харків,Львів, Красилів тощо...
Я-ваш шанс
• 20 ноября в 21:31
Ответ дляЯ така бойова
Ну то сядьте поплачте
А ещё куча мам с колясками, которые сидят дома и ждут ,пока лифт заработает
Я-ваш шанс
• 20 ноября в 21:32
Ответ дляЯ така бойова
Ну то сядьте поплачте
И людей с собаками, которых нужно выгуливать
Клептоманка• 20 ноября в 21:32
Ответ дляЯ-ваш шанс
Меньше бы пи&₽или, все было бы по другому
Звідки знаєте? Інфа сотка?
Я-ваш шанс
• 20 ноября в 21:33
Ответ дляКлептоманка
Звідки знаєте? Інфа сотка?
А не крадут? Вы последние скандалы пропустили?
Да, я блондинка!• 20 ноября в 21:34
Ответ дляКлептоманка
Звідки знаєте? Інфа сотка?
Ці руки нічого не крали)
Курочка-чубаточка• 20 ноября в 21:34
Ответ дляДа, я блондинка!
Юпитерная• 20 ноября в 21:35
Ответ дляЧумачечая_
А що ДТЕК нам із повної жопи відновлює енергетику то не рахується. Працюють в день і в ночі...поки ти без світла сидиш в теплі?
Кто в тепле, а у кого отопление сразу пропадает. И воровали все, а мы должны радоваться и благодарить.
Рожева юбка• 20 ноября в 21:35
Одной мне кажется, что нас таким образом отвлекают от ситуации на фронте и бардака в Раде?
Я-ваш шанс
• 20 ноября в 21:35
Ответ дляЯ така бойова
Ну то сядьте поплачте
И люди с инвалидностью,которые не могут спуститься без лифта и вынуждены сидеть дома,а может им в поликлинику нужно? А скорая не поднимается на высокие этажи, вы в курсе?
Да, я блондинка!• 20 ноября в 21:36
Ответ дляВерСаСе
Більше схоже на відволікання з цим світлом. Або від теми з корупцією, або від ситуації на фронті, або від Тернополя
Або все разом.
Я така бойова• 20 ноября в 21:36
Ответ дляЯ-ваш шанс
Деякі багатоквартирні будинки зкинулися на генератори і мають працюючі ліфти
деякі люди щось роблять для того, щоб забнзпечити собі хоча б мінімальний комфорт, а деякі просто сворюють теми на Порадниці...
Да, я блондинка!• 20 ноября в 21:37
Ответ дляРожева юбка
О ми з вами майже одночасно написали.
Завжди як багато поганих новин, то і світла майже не має.
Я-ваш шанс
• 20 ноября в 21:37
Ответ дляЯ така бойова
Нет денег у людей скинуться на генераторы, шестнадцатиэтажки это не все как Новопечеркие липки.
Клептоманка• 20 ноября в 21:38
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я б їм голови повідкручувала.
Я не пойму Зе, що з ним не так? чому він нього всі тікають , починаючи з Залужного
Я-ваш шанс
• 20 ноября в 21:37
Ответ дляЯ така бойова
Вы просто не работаете и вам по барабану тот свет
Да, я блондинка!• 20 ноября в 21:38
Ответ дляЯ така бойова
А в деяких і грошей просто не має, але вам це не зрозуміти своїм мікро мозком)
Курочка-чубаточка• 20 ноября в 21:39
Ответ дляКлептоманка
Я б їм голови повідкручувала.
п.222 в допомогу розуміння. Залужний нікуди не тікав, його позбулася зелена мафія, щоб не заважав нищити Україну. А враховуючи долю Литвиненка і Скрипалів, то зрозуміло чому зелупень-мафіозі його туди послав
Я така бойова• 20 ноября в 21:40
Ответ дляДа, я блондинка!
Прикиньте, навіть пенсіонери зкидувались на генератор в будинку. Знайшли гроші. Але вам цього не зрозуміти, бо мозок занадто великий мабуть, це дуже дрібна проблема, вас цікавлять більш глобальні.
Юпитерная• 20 ноября в 21:41
Ответ дляКлептоманка
Не можна підстанції ховати під землю. На житлові будинки раха ракети витрачає, не лишень на тансфопматори. Це дороговартісне обладнання, а не просто трансформатори
А каким образом тогда Харьков со светом? У них не воруют просто.
Да, я блондинка!• 20 ноября в 21:42
Ответ дляЯ така бойова
Ага, мінімум по 8 тис з квартири на генератор, додатково кошти на обслуговування/ремонт…і паливо….а палива потрібно овер довіга з такими відключеннями.
Тому свої бредні про пенсіонерів залиште.
Тишком нишком• 20 ноября в 21:42
Ответ дляЮпитерная
А в Харькове свет из Белгорода
Рожева юбка• 20 ноября в 21:44
Ответ дляДа, я блондинка!
О ми з вами майже одночасно написали.
Та да...(((