Звездолётчица• Изменено 21 ноября в 17:00
Порадьте толкового стоматолога хірурга. Хочу мамі поставити імпланти, треба 4 шт
Київ
Щоб рука легка була, приватного, але ціни за сам імплант до 15000 грн
Щоб ціна не 500000 грн за 1 щелепу
Є лакшері стоматологи , я розумію, але їй цього не треба
Просто жувати
Зараз має вставну конструкцію на жувальні зуби (передні є)
Це ж треба ще пів року важко жити, не жуючм
Щоб ціна не 500000 грн за 1 щелепу
Просто жувати
Меряю от 0• 21 ноября в 17:01
Ответ дляЗвездолётчица
не факт що вони приживуться, в такому віці стоматологи часто відмовляють.
Звездолётчица
• 21 ноября в 17:02
Ответ дляМеряю от 0
Оці лакшері не відмовляють взагалі
Чому вони можуть не прижитись?
Меряю от 0• 21 ноября в 17:02
Ответ дляЗвездолётчица
Оці лакшері не відмовляють взагалі
Чому вони можуть не прижитись?
ну то вони зрозуміло, гроші не пахнуть. То му що вікові зміни і стан кісток ніхто не відміняв.
Меряю от 0• 21 ноября в 17:04
Ответ дляAlex_Kri
нормальный возраст
тому і важливо знайти нормального лікаря для консультації
Маурита• 21 ноября в 17:06
Болюча тема, самій треба ставити 4 імпланти та нарощувати кістку. Ходила в Гармонія Дентал (Київ, вул Панаса Мирного, 51). Невелика стоматологія, головний лікар - хірург, Він мені цілу годину пояснював що і як треба робити з усіма деталями. Дорогі не навязував.
В моєму випадку виходить 130 тис за 4 імпланти. В двох місцях буде нарощування кістки.
Консультація безкоштовна, тільки треба попередньо зробити КТ верхньої та нижньої щелепи. ЛІкар дасть направлення.
До цього була в іншій клініці (там де ставила брекети), теж саме за 155 тис. +/-, але поверхнево поставились, кругом нарощувати , все треба. І це корейські імланти хорошої якості. Швейцарські за 200 тис. + ...
А в кінці кінців нижні мені навіть не можна нарощувати ...короче, є нюанси.
Херсон це Україна• 21 ноября в 17:13
1. Не факт, що воно треба а 70 років. Намучаєте її, а скільки їй з ними доведеться походити, невідомо.
2. Стан кісткової тканини в такому віці -поганий. Тобто розраховувати на стандартну процедуру і стандарну ціну не треба. Все це буде ускладнено. Нащо воно вам треба?
Якщо наявна конструкція не влаштовує, зробіть нову, у кращого спеціаліста, дорожчу. Але мучати людину в 70 років імплантами....
Запасная спина• 21 ноября в 17:18
Ответ дляAlex_Kri
нормальный возраст
А скажите пожалуйста, если зубы здоровые но шататься передние нижние 2 по середине, можно их как-то спасти, типа десну нарастить ?
Ответ дляЗапасная спина
В некоторых случаях это возможно. При определенных формах костного дефекта.(Эти случаи не так уж часты. И специалистов желающих этим заниматься надо еще найти). Или при более-менее нормальной кости, но в период обострения пародонтита. (что проще) .
Запасная спина• 21 ноября в 17:24
Ответ дляAlex_Kri
Спасибо
Из Кукуева я• 21 ноября в 17:29
Автор, вам здесь правильно пишут В 70 лет могут не прижиться.Ваша мама сдавала анализ на остеопороз , при котором импланты могут действительно не прижиться? Тем более, что вы хотите еще и за недорого
Малая еще та• 21 ноября в 17:32
Ответ дляЗвездолётчица
Оці лакшері не відмовляють взагалі
Чому вони можуть не прижитись?
Вік, болячки. Климчака Володимира знайдіть. В державній десь 450 євро імплант
Лукава Кішка• 21 ноября в 17:33
А кості є ще ? Бо можливо буде потрібно наростити кісткову тканину, а потім вже імпланти ставити.
Звездолётчица
• 21 ноября в 17:37
Ответ дляИз Кукуева я
В неї є остеопороз
Звездолётчица
• 21 ноября в 17:38
Ответ дляЛукава Кішка
Сказали шо вони підсипають кістку
Вона була в 3-х лікарів , суазали всі шо все роблять
Указка• 21 ноября в 18:26
Ответ дляЗвездолётчица
Сказали шо вони підсипають кістку
Вони то зроблять. Але ризики ви маєте розуміти.
Я оцінила ризик в такій самій ситуації, як у вашої мами, у своєї мами на 75% негативний і від імплантів відмовилися.
Звездолётчица
• 21 ноября в 19:34
Ответ дляУказка
А як ви вирішили проблему?
Зробили бюгельний протез?
Указка• 21 ноября в 20:38
Ответ дляЗвездолётчица
А як ви вирішили проблему?
Зробили бюгельний протез?
Так, бюгель.
Вітчим досі бавиться з підживленням кісткової маси, імплантами, вони злітають у нього періодично, навіть від чихання, лікар старається, вживлює знову....Ну нафіг таке треба?!)
Звездолётчица
• 21 ноября в 22:59
Ответ дляУказка
Так, бюгель.
А йому скільки років