Барвіночка• 23 ноября в 06:00
Ну как дела, американки?
❗️Иммигрантов, претендующих на грин-карту, могут начать наказывать за использование соцпомощи – Politico
📍Министерство внутренней безопасности (DHS) предложило восстановить и расширить так называемое «правило общественной обузы» (public charge rule).
📍Оно позволяет сотрудникам USCIS отказывать в предоставлении статуса постоянного резидента (грин-карты) легально находящимся в США иммигрантам, которые пользуются Medicaid или другими программами продовольственной и жилищной помощи.
📍В DHS заявили, что «государственные льготы не должны стимулировать иммиграцию» и что иммигранты должны быть «самостоятельными».
📍Ожидается, что правило сэкономит правительству почти $9 млрд ежегодно за счет сокращения количества участников программ поддержки, но приведет к снижению доходов больниц и производителей медицинских товаров.
Оце так цабе• 23 ноября в 08:31
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
напевно, себе впізнала
сама себе прекрасная• 23 ноября в 08:32
Ответ дляОце так цабе
Яка похвальна самокритика
тільки не треба свої ранішні ритуали з очистки приписувати іншим
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-93282290
тільки не треба свої ранішні ритуали з очистки приписувати іншим https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-93282290
И что этим сказать хотели??
А вот я не понимаю, что вас так задело, если честно.
Обычная для советчицы тема.
В США не от войны убегали, а очень немногие, кто хотел давно там обосноваться и закрепиться и вдруг представилась возможность более лёгкой легализации.
Это же не Польша или Румыния, туда ещё попробуй добраться.
И в статье не описывается их скорая казнь или насильственное привлечение к опытам на людях в качестве объекта, а просто лишение льгот.
Что конкретно оскорбило вашу нежную душу в этом посте, что вы гадости писать стали?
Обычная для советчицы тема.
Джонсонюк• 23 ноября в 08:33
Ответ дляДонька подруги
Кацапки, які тут чекають росію, таким і займають, це вони влаштовують травлю тих, хто виїхав, і тих, хто залишився, це вони називають українців мовнюками, вони пишуть теми, про Україну без майбутнього.
Нажаль ви не праві, це не кацапи
Голодаю• 23 ноября в 08:33
Ответ дляГравіцапа
Всегда думала, что их не любят, потому что они навязывают свой псевдопатриотизм из-за океана.
Лавлав вообще заносчивая и скандальная дама, встречала её опусы.
Їх не люблять х однієї причини - вони змогли те, що більшості цього форуму не по силам. Одна з чоловіком і дитиною/дітьми виїхала (чоловіка регулярно полошуть через колір шкіри, її полошуть через ’не таку’ роботу,хоча робота цілком нормальна і дозволяє безбідно жити родині), інша муляє, бо її син скоро стане повнолітній і у безпеці, але ніхто не бере до уваги, що чоловіка фронті захищає дупи тих, хто поливає лайном його дружину з дитиною.
Я достатньо доросла тьотя, щоб розуміти що керує Порадницями, коли вони створюють подібній цій темі.
Оце так цабе• 23 ноября в 08:33
Ответ дляГравіцапа
Беженки на пособиях очень чувствительные, постоянно читаю их нападки на других, обвинения в зависти и прочее. Думаю, они сами понимают, что что-то не совсем так в их жизни. 3,5 года в состоянии трутня провести довольно большой стресс, на самом деле. Здесь многодетных тех же традиционно как только не склоняли, хотя это прекрасно, когда дети рождаются в условиях глубочайшего кризиса.
В общем, место здесь такое, склочное, не для людей со слабой психической конституцией.
то у вас така самотеребонька-утішалка?
Мамзелькіна• 23 ноября в 08:34
Ответ дляГолодаю
Проблема у тому, що людина навмисно створює тему, знаючи що мінім одну з двох це взагалі не стосується (за другу не знаю чи працююча). Людину рве від заздрощів, що цим двом вдалося те, чого цій людині ніколи не досягти. Людина провокує і підбурює інших, яким не пощастило з розумовими здібностями, травити двох українок. І це огидно.
То не людина . То скотина .
Оце так цабе• 23 ноября в 08:35
Ответ дляДонька подруги
Удалено администрацией...
Голодаю• 23 ноября в 08:35
Ответ дляФісташкова кава
До речі, про роботу в аеропортах: там шикарні бенефіти. От реально класні. І оплачувані відпустки, і лікарняні, і хороше мед.страхування за копійки, і купа менших плюшок типу безкоштовних перельотів декілька разів на рік на всю родину, безкоштовного фітнесу, харчування, навіть психолога)
Чекаємо черговий сплеск жовчі, бо більшість спіткнеться на слові ’бенефіти’ і просто не помітить ПРАЦЮЮЧИМ.
Оце так цабе• 23 ноября в 08:35
Ответ дляМорожена_курка
Та не заламывайте так руки! Не переигрывайте, ну, серьезно)
Удалено администрацией...
Гравіцапа• 23 ноября в 08:36
Ответ дляФісташкова кава
Найбільгі виплати давала Каліфорнія, 700 доларів на дорослого, 350 на дитину. Ну нехай ще фудстемпи 200 на дорослого і 100 на дитину. Це 1800 на жінку і 2 дітей. Оренда 2 бедрумної квартири в Каліфорнії (це мінімум, якщо діти різностаттеві, їм потрібні окремі кімнати, по іншому ніхто житло не здасть) мінімум 2500. Штат найдорожчий, витрати найвищі.
Дітям 2 рази на рік видають картку, по якій можна десь на 50-60 доларів купити деякі продукти та канцелярію в школу.
В по медікейд мають право на 25 доларів раз на місяць купити якісь медикаменти в CVS.
Все. Ніяких зірок з неба. На це неможливо вижити в США.
І враховуйте те, що в більшості шиатів виплати набагато менші були, в Фориді, наприклад, платили до 100 доларів на людину і по 50-60 фудстемпи.
Так писали, что выплат не было никаких, а теперь 1800 на маму с 2 детьми уже не деньги.
Прожить на это невозможно, если аренда, но это хорошее подспорье для начала эмиграции.
Далеко не все в принципе смогли бы пройти путь и получить эту программу, это не Германия .
Кто смог, обычно имел какие-то накопления или связи для того, чтобы остановиться пожить у кого-то.
Голодаю• 23 ноября в 08:37
Ответ длясама себе прекрасная
Да, спонсор, доход, переезд за 10+ тыс км.
То, что они честно и ответственно воспользовались программой, не делает из них военных беженцев. Это именно люди, воспользовавшиеся ’окном возможностей’.
Я не о легальности пишу, с этим проблем нет, есть программа, есть условия, выполняй и едь.
Но это не беженцы от войны, не лукавьте, это люди, воспользовавшиеся войной для выезда.
У США і Канаді мільйони українців. У багатьох з них є родичі в Україні. Насамперед родичі і поїхали по тій програмі. А далі вже крутяться самі. Або друга категорія - люди небідні, у кого були гроші на переїзд.
Джонсонюк• 23 ноября в 08:37
Ответ дляСадова гойдалка
Выехали и отлично, ещё бы забыть вам про Советчицу и не писать своё ’ценное’мнение.
Я пишу його в темах які мене стосуються. Чим вам ця думка заважає? Я не доколупуюся до тих хто залишився, не пасуся в темах про обстріли і високі ціни, не пишу чогось типу ’так вам і треба, бо ви дурні не виїхали’
Оце так цабе• 23 ноября в 08:37
Ответ дляИванка Бур
Вы абсолютно правы
хвали мене, моя губонько
Джонсонюк• 23 ноября в 08:38
Ответ дляФісташкова кава
Ну, скажем так, ви нічим не кращі за отаких ’гавкаючих’, бо зараз всіх, хто не виїхав, назвали божевільними гавкаючими скаженими собаками.
Таке собі.
Не всіх, а автора теми і вчорашню божевільну яка в присадках кидалася на борисфенку
Шкідлива молекула• 23 ноября в 08:38
Ответ дляБарвіночка
Это не только украинцев касается, но привет я конкретным личностям передала.
Слушайте. Меня гав-гав раздражает давно. Но сидеть и радоваться, что попрут из страны такое днище. Пускай сидят. Вам легче станет, если они тоже приедут в Украину и будут тот же свет поглощать?
Голодаю• 23 ноября в 08:39
Ответ дляГравіцапа
В США можно было выехать вникуди?
Спонсор уже не нужен?
Выплаты на детей однозначно там есть.
Спонсор уже не нужен?
Выплаты на детей однозначно там есть.
Спонсорами могли бути абсолютно незнайомі люди. Я не знаю розміру виплат на дітей. Напишіть будь ласка, скільки. Щоб можна було оцінити реальний рівень допомоги.
Фісташкова кава• 23 ноября в 08:39
Ответ длясама себе прекрасная
Ще раз.
Ці люди тікали від війни, як і мільйони інших.
Я знаю мінімум десяток молодих жінок з дітьми з Херсонщини, Маріуполя та Миколаївщини, знаю родини з стариками з Запоріжжя, які тікали з окупації і скористались цією програмою, бо мали друзів та родину в США. Вони виїжджали з своїх прифронтових або окупованих міст з однією сумкою, чекали десь на Західній документи, їм за рахунок спонсора брали квитки на літак, і вони ТІКАЛИ ВІД ВІЙНИ до своїх рідних.
Фісташкова кава• 23 ноября в 08:41
Ответ дляГравіцапа
В США можно было выехать вникуди?
Спонсор уже не нужен?
Выплаты на детей однозначно там есть.
Спонсор уже не нужен?
Выплаты на детей однозначно там есть.
Не секрет, що спонсорство часто купувалось. І так, багато хто виїжджав саме ’в нікуда’, бо спонсор не несе ніякої фінансової відповідальності, він тільки надає свої документи для в´їзду.
Сиджу тихенько• 23 ноября в 08:43
Ответ дляОце так цабе
Удалено администрацией...
А ви готовы всех на убой пустить, абы была возможность на пособиях дальше сидеть и патриотичные посты писать. Овцы.
Гравіцапа• 23 ноября в 08:43
Ответ дляГолодаю
Я не спрашивала конкретный размер, но достаточный, чтобы покрыть базовые расходы непосредственно на детей.
И садик предоставляется тоже бесплатно, оплачивает какой-то фонд, хотя это очень дорогое удовольствие в целом там.
Есть там помощь, была и есть, хотя это и не оллинклюзив, как в Германии, Бельгии и т.д.
Ашотакоя• 23 ноября в 08:45
Я рада, щоб їх виперли, більше того бажаю щоб у них та їх дітей життя склалось рівно так як вони закликали в темах - Нікіту на фронт, а вони голими руками в окопі зупиняють кацапів.
Гравіцапа• 23 ноября в 08:46
Ответ дляОце так цабе
то у вас така самотеребонька-утішалка?
Разве тафель ещё не открылся?
Вы засиделись.
Ну и скандальное же создание, упрекающее автора темы в неэтичности.
Анекдот)))
Вы засиделись.
Анекдот)))
Капуста Маша• 23 ноября в 08:46
Ответ дляГравіцапа
И брехливая
Мамзелькіна• 23 ноября в 08:47
Ответ дляСиджу тихенько
Не хами , кацапко.
Фісташкова кава• 23 ноября в 08:48
Ответ длясама себе прекрасная
И что этим сказать хотели??
Обычная для советчицы тема.
1. По u4u в США заїхали до 200 000 українців. Це ’очень немногие’?
2. U4u не дає можливостей ’обосноваться и закрепиться’, як і не дає ’вощможностей более легкой легализации’. Більше того, u4u це тимчасова програма, яка взагалі не дає легального статуса.
Фісташкова кава• 23 ноября в 08:50
Ответ дляОце так цабе
Удалено администрацией...
Пані, попустіться.
#Пойду_кгадалке• 23 ноября в 08:51
Ответ дляДжонсонюк
Удалено администрацией...
Не бійтесь. Вони разом з вами виїхали і повертатися не збираються😀
Голодаю• 23 ноября в 08:52
Ответ дляГравіцапа
Якщо ви не знаєте розміру допомоги, то як ви можете стверджувати про ’покрити базові потреби дитини’? Вище вже навели розмір допомоги на дітей і на дорослих, у флориді 100 доларів. Не впевнена, що цих грошей на місячний проїзний вистачить, може хто зі флориди відпишеться.
Фісташкова кава• 23 ноября в 08:55
Ответ дляГравіцапа
Я в своєму першому пості чітко пояснила, хто і на який час мав право отримувати бенефіти по u4u.
Їх мали право отримувати до моменту, коли дохід був меншим 2200 доларів на місяць. Тобто як тільки людина отримувала зп на роботі, бенефіти і мед.страхування знімались. А працювати люди йшли з перших тижнів перебування в США, бо бенефітів на життя не вистачало, не кажучи про оренду.