Барвіночка• 23 ноября 2025
Ну как дела, американки?
❗️Иммигрантов, претендующих на грин-карту, могут начать наказывать за использование соцпомощи – Politico
📍Министерство внутренней безопасности (DHS) предложило восстановить и расширить так называемое «правило общественной обузы» (public charge rule).
📍Оно позволяет сотрудникам USCIS отказывать в предоставлении статуса постоянного резидента (грин-карты) легально находящимся в США иммигрантам, которые пользуются Medicaid или другими программами продовольственной и жилищной помощи.
📍В DHS заявили, что «государственные льготы не должны стимулировать иммиграцию» и что иммигранты должны быть «самостоятельными».
📍Ожидается, что правило сэкономит правительству почти $9 млрд ежегодно за счет сокращения количества участников программ поддержки, но приведет к снижению доходов больниц и производителей медицинских товаров.
хутряна володарка• 23 ноября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Це що, така неприкрита заздрість? ’Хитрожопі’ я так розумію це ті яким повезло збігти від війни?
І бігли аж в Америку...не смішіть.
Гравіцапа• 23 ноября 2025
Ответ дляГолодаю
Якщо ви не знаєте розміру допомоги, то як ви можете стверджувати про ’покрити базові потреби дитини’? Вище вже навели розмір допомоги на дітей і на дорослих, у флориді 100 доларів. Не впевнена, що цих грошей на місячний проїзний вистачить, може хто зі флориди відпишеться.
Потому что это именно то, как ОНА лично мне озвучила это:
достаточно, чтобы покрыть базовые потребности на ребенка.
Им оплачивают садик, выдают гигиеническое предметы типа рлдгузников, для нее это критично, потому что стоимость сада , по её словам, сопоставима с арендой.
Цифрой я не интересовалась, потому что не знаю порядок цен и расходов, чтобы мне это о чем-то говорило.
Фісташкова кава• 23 ноября 2025
Ответ дляГравіцапа
Я не спрашивала конкретный размер, но достаточный, чтобы покрыть базовые расходы непосредственно на детей.
И садик предоставляется тоже бесплатно, оплачивает какой-то фонд, хотя это очень дорогое удовольствие в целом там.
Есть там помощь, была и есть, хотя это и не оллинклюзив, как в Германии, Бельгии и т.д.
Садочки безкоштовно не надаються, хіба десь в Чікаго чи НЙ, де велика наша діаспора і краща допомога, бо штат демократичний.
В Флориді дит.садок коштує 1200 доларів на місяць до 3 дня, без харчування. Ніяких оплат від фондів, все самі.
Фісташкова кава• 23 ноября 2025
Ответ дляГолодаю
Не флоридка, але в курсі)
Вартість квитка на автобус або метро відрізняється в різних містах та штатах, але стартує від 2 долларів.
В Маямі, наприклад, 2.5 долари.
Голодаю• 23 ноября 2025
Ответ дляГравіцапа
Ви дивно робите висновки. Не знаючи розміру допомоги і цін. Тут половина Порадниці сидить без роботи і їм вистачає на базові потреби, вони вам самі це розкажуть. Але чи означає це, що безробітні в Україні отримують допомогу, що закриває їх базові потреби? Вашу знайому 100 % хтось утримує в США - швидше за все місцеві родичі або чоловік. Забрати цю допомогу і ви почуєте геть іншу історію про ’допомога закриває базові потреби’.
ЯяяКакаджамбо• 23 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
мені не подобаються ті, хто сидить на чиїйсь шиї і ще ноги звісив.
ви працювати не намагалися, щоб стати такими самими мешканцями країн, які вас прихистили?
На вашу шию сіли і ви зі своєї кишені допомогу платите? Вам що з того?
ЯяяКакаджамбо• 23 ноября 2025
Ответ длясама себе прекрасная
А вот я не понимаю, что вас так задело, если честно.
Обычная для советчицы тема.
В США не от войны убегали, а очень немногие, кто хотел давно там обосноваться и закрепиться и вдруг представилась возможность более лёгкой легализации.
Это же не Польша или Румыния, туда ещё попробуй добраться.
И в статье не описывается их скорая казнь или насильственное привлечение к опытам на людях в качестве объекта, а просто лишение льгот.
Обычная для советчицы тема.
Если вы пропустили, то автор в теме конкретно на личности перешла.
Деловитая• 23 ноября 2025
Ответ дляГолодаю
Їх не люблять х однієї причини - вони змогли те, що більшості цього форуму не по силам. Одна з чоловіком і дитиною/дітьми виїхала (чоловіка регулярно полошуть через колір шкіри, її полошуть через ’не таку’ роботу,хоча робота цілком нормальна і дозволяє безбідно жити родині), інша муляє, бо її син скоро стане повнолітній і у безпеці, але ніхто не бере до уваги, що чоловіка фронті захищає дупи тих, хто поливає лайном його дружину з дитиною.
Я достатньо доросла тьотя, щоб розуміти що керує Порадницями, коли вони створюють подібній цій темі.
Я вас умоляю, тех, кто выехал семьями, гораздо больше, чем вы представляете. Просто эти дамы решили, что они большие эксперты во ВСЕХ вопросах. Это сейчас под анонимами их не видно, а так в каждой теме жизни учили. Ну и да, они самые большие патриотки на этом форуме. Больше них патриотичных лозунгов написала, разве что, Борисфенка. Но они все не в Украине рассказывают украинцам как надо родину любить
Гравіцапа• 23 ноября 2025
Ответ дляГолодаю
Я писала четко: помощь на детей!
Оплата садика ребенку!
Выплаты на детей в США есть, возможно, размер выплат зависит от штата.
Зачем писать, что никакой помощи/выплат/льгот не существует, если это неправда?
И ранее я писала, что она живёт у сестры и муж ей присылает какие-то деньги.
Оплата садика ребенку!
АгатаХристя• 23 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Пишуть вічно безробітні порадниці
ЯяяКакаджамбо• 23 ноября 2025
Ответ дляхутряна володарка
І бігли аж в Америку...не смішіть.
А чому б ні? І в Америку, і в Зеландію, і в Японію бігли. І що? Тим паче переліт безкоштовний був.
Полтавська галушка• 23 ноября 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Да, спонсор, доход, переезд за 10+ тыс км.
То, что они честно и ответственно воспользовались программой, не делает из них военных беженцев. Это именно люди, воспользовавшиеся ’окном возможностей’.
Я не о легальности пишу, с этим проблем нет, есть программа, есть условия, выполняй и едь.
Но это не беженцы от войны, не лукавьте, это люди, воспользовавшиеся войной для выезда.
Это люди которые бежали от войны но в англоязычную страну) Я не в сша, но на том же континенте. Никогда никаких мыслей об эмиграции не было. Более того, моя квартира стоит закрыта и ждёт моего возвращения. Если не разбомбят, скорее всего вернусь. Но надеюсь что дети мои никогда не вернутся.
Голодаю• 23 ноября 2025
Ответ дляГравіцапа
Я писала четко: помощь на детей!
Оплата садика ребенку!
Ось вам відповіла людина зі США:
Фісташкова кава• 23 ноября 2025
Ответ дляГравіцапа
Я писала четко: помощь на детей!
Оплата садика ребенку!
А навіщо писати, що соц.допомоги достатньо для комфортного життя, якщо це поодинокий випадок конкретної людини? І безкоштовний садочок це теж поодинокі випадки, а не обов´язкова опція для всіх користувачів u4u?
АгатаХристя• 23 ноября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
І саме цікаве , що їх особиста справа куди вони бігли , але порадницям вічно потрібно ніс свій всунути і оцінити
Гравіцапа• 23 ноября 2025
Ответ дляФісташкова кава
А зачем приписывать того, чего не было?
Я вам писала о базовом минимуме для ребенка, накормить его и одеть бюджетно, а не комфортной жизни семьи из 3-4 людей .
Само_достаточная• 23 ноября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
вони ходять повз мене і через їхню поведінку те саме думають і про мене, а я проти
Фісташкова кава• 23 ноября 2025
Ответ дляГолодаю
Ось вам відповіла людина зі США:
Ммм, варто уточнити, я не в США) Я в Україні.
В США сестра вже 30 років, її чоловік та діти.
Моя дитина, яка там по u4u, і ще багато хто з близьких.
Тож інфа свіжа і точна)
ЯяяКакаджамбо• 23 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Ви за своєю поведінкою слідкуйте, щоб саме про вас думали добре.
АгатаХристя• 23 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Ой , тараканів у вас в голові - а скласти під виглядом встановлення справедливості хочете на когось іншого
Голодаю• 23 ноября 2025
Ответ дляГравіцапа
А зачем приписывать того, чего не было?
Вище писали розмір допомоги: 50-60 доларів пару раз на рік на канцелярію і одяг, бо не всі живуть у Каліфорнії, де хоч щось платять. Це закриває базові потреби дитини? То де тут ваше ’нагодувать і одягнуть бюджетно’?
ЯяяКакаджамбо• 23 ноября 2025
Ответ дляАгатаХристя
А в темах про свекрух/ дітей/ мам самі перші пишуть: ’Не лізьте в чуже життя, то їх справа’🤣
Печальки.нет• 23 ноября 2025
Ответ дляСнегопадка
Просто цікаво: чому вас це радує?
Карма прилетела заграничным диванным патриоткам, что почти 4 года гнали чужих людей на войну, умирать.
Этого очень мало, вернее это только начало действия кармы !
Голодаю• 23 ноября 2025
Ответ дляПечальки.нет
Зачекайте, чоловік мами нікітки з перших днів на війні, то кого вона і куди ’гнала’? І чому її чоловік має класти своє життя за дупи тих, хто ховається під спідницею жінки? Не всі хочуть жити в динири і мають на це повне право.
Цвірінь• 23 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
взагалі прикривати заздрістю хитрожопість - це нормально для таких, як ви.
просто присмоктатися до соціальної системи, яка розрахована на період адаптації, а не на все життя, це нормально для тих, хто вважає себе розумнішим за інших
Какая соц система ваша,вы бредите?
Фуд банки?
Платная мед страховка?
Там все живут за свои,вы- мерзкая, жирная завистливая,жаба,вам это вернется( я не оскорбляют,я вас описываю исходя из ваших слов)
Фуд банки?
Платная мед страховка?
АгатаХристя• 23 ноября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
В цьому вся порадниця
Або заробляю сто мільйонів на годину і такі всі тут а в іншій темі замінюють чері на буряк бо дорого
Полтавська галушка• 23 ноября 2025
Ответ дляПечальки.нет
На войну гонит потужный и его система. Именно они по бусикам пакуют. Заграничные патриотки далеко.