Сиреневая цапля• 23 ноября в 18:46

Женщине 33, мужчине- 50.

Такие отношения- норма?
Ля-ля-ля• 23 ноября в 18:46
да - если оба этого хотят
Знаю бакси• 23 ноября в 18:47
Это наоборот нормально
Цідило правди• 23 ноября в 18:48
боже,зачем?Ради кеша?
Злива інформації• 23 ноября в 18:49
в суспільстві немає норм. Для вас обох має бути норм разом.
Але норм може бути поки що, додайте років 10...чи буде вам норм разом?!
Пожарник• 23 ноября в 18:49
трешак это, знаю не по наслышке
Зроблено у 80-х• 23 ноября в 18:49
Уменя в 35 был любрвник 49. Ого. Куда там молрдым..это был просто супер мужчина
Малявка ще та• 23 ноября в 18:51
Смотря, чего они хотят от отношений.
Например, женщина еще может хотеть детей. А мужчина в 50-лет уже нет. С другой стороны, возможно как раз хочет, поэтому и ищет молодую.
Если все сложится, то лет через 20 женщина может стать вдовой. При этом , если у нее нет детей, то одинокой вдовой.
Стоит обмозговать все расклады.
Ля-ля-ля• 23 ноября в 18:52
Ответ дляМалявка ще та
Смотря, чего они хотят от отношений.
Стоит обмозговать все расклады.
господи, какая вдова - что у вас в голове
Ща как дам• 23 ноября в 18:54
Мне - нет
Как другим - одновалентно
Большой секретик• 23 ноября в 19:01
Ответ дляЛя-ля-ля
Середній вік життя чоловіків в Україні 66-68р. Хіба ви не знали? У мене вже дві знайомі віком +50 вдови. Чоловікам було 50р і 56р. Ну я також мала дідів які прожили 82р і 99р. Але таких- одиниці. У мене на вулиці з сусідів лише в одній родині бабуся з чоловіком живе. Усі інші вже років як 10-15- 20 вдови
Ля-ля-ля• 23 ноября в 19:02
Ответ дляБольшой секретик
у вас есть какая то гарантия что первое знакомство закончится 30-летним браком?
при чем тут дети, смерть вообще?
Большой секретик• 23 ноября в 19:28
У мене? Гарантія? Я взагалі вважаю поганою ідеєю зустрічатися з чоловіком на 17р старшим. Якщо що, то вже багато років спостерігаю такий шлюб. Моя сестра так одружилася. В молодості ще нічого. А ось зараз вже не айс.
все по ГОСТу!• 23 ноября в 19:32
я вважаю, що різниця більше 10-ти років - це погано. мій тато старший за маму на 12 років. нічого хорошого. він її подавляв авторитетом.
доведено, що такі жінки раніше старіють. на прикладі моєї мами - це факт. мама набагато старше виглядає, ніж її рідна сестра. у них маленька різниця у віці.

ну але всі люди різні. мені от набагато старші ніяк не підходять, комусь взагалі вибирати нема з чого. якийсь 50-річний ще фору дасть молодому. та й віагра он продається, єслішо)
КоКоКоКоКоКо...• 23 ноября в 20:01
нет
мужик помрет уже скоро
КоКоКоКоКоКо...• 23 ноября в 20:01
Ответ дляМалявка ще та
Смотря, чего они хотят от отношений.
Стоит обмозговать все расклады.
Как можно быть такой наивнлй
в 50 лет хотят все
КоКоКоКоКоКо...• 23 ноября в 20:03
Ответ дляБольшой секретик
63.8 середня тривалість життя чоловіків
Аліса-90ae• 23 ноября в 20:13
Робіть те що вам хочется. Не зважайте на думку інших. Бажаю вам щастя
Сама вумна тутички• 23 ноября в 20:30
Ответ дляМалявка ще та
Смотря, чего они хотят от отношений.
Стоит обмозговать все расклады.
Жінка в 33 також вже не молода