ДеньгиНеСдаю• 24 ноября 2025
Какие слова или выражения вас бесят в украинском языке?
Кнопкотиць• 24 ноября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Это не украинский язык, это суржик какой-то западенский
Ви суржик з діалектом плутаєте
Стервочка• 24 ноября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Новояз. Типа етер
Ага. Туди ж і членкиню, гідессу, бухгалтерку. І застосунок теж
Ответ дляЦаревна в уггах
Рушник. Для мене рушник -це вишитий рушник. Я кажу полотенце🤣 Син стібеться з мене
Також не люблю парасолька, кажу зонтік.
Гелікоптер - вертоліт
Шкарпетки- носочки
Ну є такі слова, які я просто видавити з себе не можу ...
Також не люблю парасолька, кажу зонтік.
Гелікоптер - вертоліт
Шкарпетки- носочки
А ви україномовна з народження?
Незламна• 24 ноября 2025
увімкнути, вимкнути - путаю часто)
гатять - не пойму этого слова, какое—то странное
Незламна• 24 ноября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Да, фемінітиви трохи ріжуть вуха.
Лікарка, педіатриня
И мне: біологіня, лікарка і т.д. І новомоднийые: катедра вместо кафедры
Бабка_в_кедах• 24 ноября 2025
Коли російськомовні клоуни намагаються сказати, що їх щось бісить в українській мові.
Тримбулька• 24 ноября 2025
Господи, як якісь конкретні слова можуть бісить? Тут що, всі якісь дури-невростєнічки? Пийте щось, у лікаря консультуйтеся, їй Богу.
Леплю из пластилина• 24 ноября 2025
Ответ дляТримбулька
Щойно хотіла написати те саме. Це ж скільки неврівноважених(скажімо так) людей, що їх слова бісять. Хворі на голову люди.
Красавица писяная• 24 ноября 2025
Меня бесят руссизмы, хоть в быту я и говорю на русском. Все эти ’безкоштовно’, ’у тому числі’, ’за рахунок когось/чогось’, ’на протязі’, ’додаток (в значении ’мобильное приложение’)’ и прочие перлы.
В грамотной украинской речи не бесит ничего.
Додаю напруги• 24 ноября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
А в кацапській мові які слова вас бісять?
Випийте кавуську і розслабтеся, бєшані))
Кавуська - найгидотніше слово.
Чого самі ж кацапською пишете? ’Бєшані’? Українською - скажені.
кнопкодав• 24 ноября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ґоґвортс, Ґемінґуей и т.д. прям выворачивает пздц)
етер ще, замість ефіру
Тишком нишком• 24 ноября 2025
Ответ дляФайна пані
Папучi - вот не слышала никогда ) А капцi - мне кажется, так везде, по всей Украине говорят
Папучи - это вообще словацкое слово (тапки)
Зараз все скажу• 24 ноября 2025
Ответ длякнопкодав
етер ще, замість ефіру
і гінекологиня, членкиня і т.д. ))
Тишком нишком• 24 ноября 2025
Ответ дляГолодаю
’чоловік’
Недолуге слово, вже б придумали різницю між ’муж’ і ’мужчина’ як в російській
Ні, я не мізандрічка
Чоловік - мужчина
Чол - муж)))
Це мій чол 😅
А что, неплохо звучит
Чол - муж)))
Це мій чол 😅
А что, неплохо звучит
Наивная Хо• 24 ноября 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Меня бесит только дикий суржик, которым разговаривают со своим чому нэ на мови? А ваше на мови малограмотное людям ухо режет, все эти виддыхнула, пидиждала, сидю, ходю, скучыла...
Додаю напруги• 24 ноября 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Не, украинский я не знаю
Я учила в школе староукраинский
Когда его не прогибали под польский
Поэтому, разговариваю на русском
Нет смысла новоукраинский учить. И так два языка учу
Я учила в школе староукраинский
Когда его не прогибали под польский
Поэтому, разговариваю на русском
Шо попало. Такого дурного пояснення незнання української я ще не чула.
На ’наварусском’ разгаваріваєтє что лі? На навароссії?
Святатабожа• 24 ноября 2025
Ответ дляТуся муся
А «зара» вместо «зараз»? Они буквы «з» экономят, что ли?
И туда же: купэ (вместо купить), любэ (вместо любить), такое жлобство. Мама тобі купе ляльку
Додаю напруги• 24 ноября 2025
Ответ длямаринабаранова
Дуже добре! Та інколи - можна, щоб нові слова почути і не заперечувати, коли не в курсі: що і як говорять телеведучі)
Ви просто фіксуєтеся на цьому слові. Слово ’зараз’ нікуди не поділося, воно у широкому вжитку.