Бува і таке• 19 октября в 15:48

Действительны в Украине немецкие вод. права?

Если нет украинских, а есть только немецкие? Кто в курсе?
Спасибо.
Папобус• 19 октября в 15:51
Ну іноземці ж якось їздять. Але якщо іноземець проживає та території країни певний час ( в Європі, наприклад, більш ніж 183 дні), то права треба міняти. Якби ви свої поміняли на німецькі і в базі були ващі старі- було б простіше. А так через екзаміни
Працівниця року• 19 октября в 15:51
Є таке поняття як : водійське посвідчення міжнародного зразка
Працівниця року• 19 октября в 15:52
ЕкзамІни
автор Бува і таке • 19 октября в 15:53
Ответ дляПрацівниця року
Да, но украинцам с украинскими правами нужно получать новые в Германии. Не совсем новые, но проходить короткое обучение и получать местные.
БоХатая• 19 октября в 15:54
Ответ дляПрацівниця року
Нема такого поняття. Можливість їздити з посвідченням іншої країни залежить від вашого статусу в країні
Мerida• 19 октября в 15:56
Если как турист - можно. Если жить - нельзя. Точнее можно, но непродолжительное времч
Продавчиня кіз• 19 октября в 16:04
Ответ дляПрацівниця року
ЕкзамІни
Удалено администрацией...
автор Бува і таке • 19 октября в 16:15
Ответ дляПродавчиня кіз
Удалено администрацией...
Фу, такая желчь.
Крем для арбуза• 19 октября в 16:28
Якщо ви громадянин України, то будете отримувати наші, німецькі не прокатять.
автор Бува і таке • 19 октября в 16:29
Ответ дляКрем для арбуза
Понятно.
Пекельнi Борошна• 14 ноября в 19:23
Ответ дляБува і таке
Понятно.
Зверніться в мрео