Юпитерная• 24 ноября в 13:48
Що робите, якщо у холодильнику починає намерзати лід на задній стінці?
Бачу_майбутнє• 24 ноября в 13:49
Розморожую холодильник і мию його. Обов´язково ще почистити отвір в середині для стоку конденсату, бо він часто забивається.
миссДавеча• 24 ноября в 14:01
В мене таке постійно. Особливо якщо щось торкається стінок холодильника. То тече аж вода під ящиком, то намерзає
Отой отвір що пишуть завжди чистий
Тож чому так незнаю
Отой отвір що пишуть завжди чистий
Тож чому так незнаю
Кумася• 24 ноября в 14:01
У нас такое было. Это поломка. Меняли конденсатор и что-то ещё. Он не выключался.
Бесбардак• 24 ноября в 14:08
Ответ дляБачу_майбутнє
Як ви миєте той отвор, він такий маленький?
Ганцю в кєдах• 24 ноября в 14:09
якщо той отвір чистий і в середині бачку для конденсату не забиті трубки, то ще є 2 причини:
1. режим роботи спробувати накрутити менший. Наприклад, зараз на максимумі 6, а ви накрутіть на 3 і подивіться як буде намерзати.
2. поломка. тоді треба встановити як часто вмикається чи вимикається компресор. чи немає витоку хладогенту (фреону)
Бачу_майбутнє• 24 ноября в 14:18
Ответ дляБесбардак
Спочатку вушними паличками, замоченими в оцтовому розчині, потім сухими. Існує ще спеціальна щіточка, якою його чистять, але ми свою загубили.
woman Warrior• 24 ноября в 14:26
так біть не должно
ну разве что из самого беспроблемного-почистить дренаж. Утечка хладагента, термостат,компрессор-неисправности, которые проще решить покупкой нового холодильника. чем постоянно чинить.
Гопница-Советчица• 24 ноября в 15:38
Это утечка в испарителе. Зовите мастера.
Или просто холодильнику больше 10-15 лет.
У нас так же было.Сделали и все норм
Предварительно проверьте уплотнители на дверях.Чтобы нормально держали.
У нас так же было.Сделали и все норм
Ванна Тазиковна• 24 ноября в 15:58
у нас была такая проблема. то текло по стенке, то намерзало, то плесенью бралось. в прошлом году, в результате постоянных отключений света, холодильник, алилуя, накрылся. купили новй, нуфрост - боже это ж небо и земля - сухой, чистый, никаких запахов, влаги - НИЧЕГО. рекомендую.