Курочка-чубаточка• Изменено 24 ноября в 22:25
Купила лиф, в шлейках мал. Посоветуйте лифы на чашку А
Очень маленькие шлейки. Поразрезала и сшила комфортную длину, но вот так играться не очень хочется. Где можно купить 85А качественный лиф на женщину.
Подростковые все малы в шлейках
90x60x90• 24 ноября в 23:03
Ответ дляКукарикуууууу
В шлейках это где? Обхват?
В мене також такое питання? Як шлейки модуть Бути мал і,якщо в них довжина регулюється. А якщо обхват, то в чому проблема взяти 90А...
Ниф_ниф• 25 ноября в 00:32
Ответ для90x60x90
Буває таке коли груди низько посаджені, і довжини шлейок не вистачає навіть на максимальній їх довжині
Кто крайний?• 25 ноября в 12:43
Уточнить размер. Не факт, что у вас 85 стан. Может у вас вообже 75 С, но вы не в тех магазинах ищите.
90x60x90• 25 ноября в 12:46
Ответ дляНиф_ниф
Ну тоді йти в фізичний магазин і тільки міряти. Вони є з довгими, а є з короткими, я часто сильно вкорочую шлейки, але є й такі, що повністю без запаса ношу.
Курочка-чубаточка
• 25 ноября в 22:03
Ответ для90x60x90
Не обхват. Саме шлейки. Вони «регулюються», так, але вони замалі навіть на найбільшій довжині