Прагматик флегма• 25 ноября 2025
Степер, у кого є? Корисна річ чи фігня?
Хотіла звичайно орбітрек, але ж він тсільки місця займає та й дорожчий набагато. А це останнім часом постійно мені відео зі степером потрапляють. Дано: малорухливий спосіб життя, є трохи зайвої ваги. Роблю домашні тренувння вдома, але не дуже іх полюбляю. Ось думаю може степером розбавити? Хто має, дівчатка, поділіться будь ласка, що він вам дає? Схуднути чи хоч трохи тіло підтягнути можна на ньому чи то все фігня?
Рву и мечу• 25 ноября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
я б теж пішла на танці, але комплекси... Я взагалі давно на сідні мрію...
Які комплекси, ніхто там не буде Вас роздивлятися, треба йти тим більше якщо мрієте. Ми з подругами ходили, там і повненькі були, і кострубаті що не могли плавно рухатися, ну і що, хто хотів, той вдома ще тренувався, з групи три дівчини затанцювали, а всі інші, хоч і не затанцювали, але отримали задоволення суто для себе.
Рюшка-Ринка• 25 ноября 2025
Ответ дляМайструю крила
Може вам просто ще не трапились танці або група з тренером, де швидко втягуєшся. Бо я собі шукала й такі заняття, щоб не треба було партнера ділити/чекати з усією групою і свого не тягати на заняття
бо мого взагалі не виженеш танцювати.
А шо за стиль? І яке місто?
мистерЛяпсус• 25 ноября 2025
Був колись, але змінли на доріжку, де можна просто йти. Степер на коліна мені не дуже.
Майструю крила• 26 ноября 2025
Ответ дляРюшка-Ринка
А шо за стиль? І яке місто?
Зупинилась в результаті на фламенко. Це в Києві.