Оскорбляю всячески• 25 ноября 2025
Как я завидую женщинам, у которых муж повар..
И ничего готовить не нужно, он сам каждый день создает шедевры
Последний вагон• 25 ноября 2025
Повар, який любить готувати ще й вдома, крім роботи)) тобто, без вихідних
Самая СоветЧиваЯ• 25 ноября 2025
Не спішіть завидувати)В мами чоловік првар якось там розряду всі хвалять його страви а для неї то гидота
я теж пробувала може 1,2 страви він зробив смачні ну не більше))
Папобус• 25 ноября 2025
Я репетитор з англійської мови - жодного уроку зі своєю дитиною не провела
Сусановна• 25 ноября 2025
Муж НЕ повар тоже может готовить, для этого необязательно быть поваром
Цветочница• 25 ноября 2025
Пойду расскажу маме...
Папа дома готовил ооооочень редко и то, в основном то, что другие не ели
Цветочница• 25 ноября 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Завидую женщинам у которых муж богатый и не жадный))
Завидую женщинам, которых муж слЫшит, а не только слУшает
Молода і нерозважлива• 25 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Папобус• 25 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
А сильно богатый и нежадный у вас?
Крем для арбуза• 25 ноября 2025
Чоловіки кухарі рідко готують дома, а от звичайні уміючі чоловіки готують постійно. Наприклад троє моїх братів.
ВсеЧетко• 25 ноября 2025
Власне маю знайому, яка більше 20 років живе у Іспанії. Чоловік іспанець . У минулому власник ресторанного бізнесу, а після інсульту вимушений лишити цю справу . Вона дома взагалі не готує . Двічі одну страву вони не їдять . Щодня свіжі морепродукти з ринку . І не те, що він обожнює тричі в день стояти в кухні , а йому не подобається наша кухня, він фанат іспанської і не довіряє приготування жінкам . Ми двічі разом відпочивали . Це чистий кайф . Нам довіряли тільки сервірування столу і прибирання
Оскорбляю всячески
• 25 ноября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Ну от заздрю вам
Цветочница• 25 ноября 2025
Ответ дляПапобус
А сильно богатый и нежадный у вас?
Не богатый
Жадный на эмоции
Отдаю
Жадный на эмоции
Отдаю
Папобус• 26 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Не богатый
Жадный на эмоции
Отдаю
Жадный на эмоции
Отдаю
Просто ваш ответ был на богатого и щедрого
Цветочница• 26 ноября 2025
Ответ дляПапобус
Так и автор про богатого и щедрого ничего не писала ()
Папобус• 26 ноября 2025
Ответ дляЦветочница
Так я и не автору писала, а вам