Накладні мюслі• 25 ноября 2025
Оператор Lifecel який тариф у вас? Вам вистачає інтернету?
Маю 3 дітей
Купую сімейний пакет за 500 грн на 5 осіб
І реально з інтернетом трабли, вже через 2 тижні пише що ви використали весь інтернет
Можна окремо докуповувати інтернет кожному клієнту
Да_Я_ТакаЯ_• 25 ноября 2025
Смарт Лайф 300 гривен. 20 Гб. Маловато, иногда не хватает на 4 недели.
Чарівна патика• 25 ноября 2025
Ответ дляТрільчиха
Удалено администрацией...
У мене теж цей пакет. Але минулого року він працював, коли не було світла. Тепер інтернет не працює.
Благоуханочка• 25 ноября 2025
У мене теж сімейний. 20 гб інтернету. Нас 5 номерів, але корисиуються інтернетом тільки 2. Часто не вистачає на 4 тижні.
Накладні мюслі
• 25 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
І що ви робите якщо не вистачає інтернету
Благоуханочка• 25 ноября 2025
Докуповую або перезамовляю пакет раніше, якщо залишилось менше тижня. Останнім часом інтернету не вистачає постійно, тому думаю переходити на тариф L, де більше інтернету.
Ms. Любмая жена• 25 ноября 2025
Жара акційна по 135 грн.
500 хв і 20 гб інтернету. Мені вистачає більш-менш.
Анонім-ка• 25 ноября 2025
Просто Лайф, 210грн. 8гб. В нормальних умовах вистачає (тоді більше йде на вай-фай), але у відключення - ні, докуповую додаткові гігабайти. Навіть цей сайт жере дуже багато інтернету, а що вже казати ютуб чи серіал подивитись.
ТрамвайGirl• 25 ноября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Безлим, по факту 70 или 80Гб
Ого, за 220 безліміт? Переносили номер з іншого оператора? Чи як такий тариф можна замовити?
Освічую темряву• 26 ноября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Не переносила