Накладні мюслі• 25 ноября в 19:54
Оператор Lifecel який тариф у вас? Вам вистачає інтернету?
Маю 3 дітей
Купую сімейний пакет за 500 грн на 5 осіб
І реально з інтернетом трабли, вже через 2 тижні пише що ви використали весь інтернет
Можна окремо докуповувати інтернет кожному клієнту
Да_Я_ТакаЯ_• 25 ноября в 20:03
Смарт Лайф 300 гривен. 20 Гб. Маловато, иногда не хватает на 4 недели.
Чарівна патика• 25 ноября в 20:09
Ответ дляТрільчиха
425 безлим
У мене теж цей пакет. Але минулого року він працював, коли не було світла. Тепер інтернет не працює.
Благоуханочка• 25 ноября в 20:18
У мене теж сімейний. 20 гб інтернету. Нас 5 номерів, але корисиуються інтернетом тільки 2. Часто не вистачає на 4 тижні.
Накладні мюслі
• 25 ноября в 20:33
Ответ дляБлагоуханочка
І що ви робите якщо не вистачає інтернету
Благоуханочка• 25 ноября в 20:46
Докуповую або перезамовляю пакет раніше, якщо залишилось менше тижня. Останнім часом інтернету не вистачає постійно, тому думаю переходити на тариф L, де більше інтернету.
Ms. Любмая жена• 25 ноября в 21:04
Жара акційна по 135 грн.
500 хв і 20 гб інтернету. Мені вистачає більш-менш.
Анонім-ка• 25 ноября в 21:23
Просто Лайф, 210грн. 8гб. В нормальних умовах вистачає (тоді більше йде на вай-фай), але у відключення - ні, докуповую додаткові гігабайти. Навіть цей сайт жере дуже багато інтернету, а що вже казати ютуб чи серіал подивитись.
ТрамвайGirl• 25 ноября в 22:43
Ответ дляОсвічую темряву
Безлим, по факту 70 или 80Гб
Ого, за 220 безліміт? Переносили номер з іншого оператора? Чи як такий тариф можна замовити?
Освічую темряву• 26 ноября в 07:05
Ответ дляТрамвайGirl
Не переносила