Там-тарарам• 26 ноября 2025

нарешти показали лицо мамаши истерички любительницы диванов

Вона так ничого и не зрозумила
Результат:
вже голосів: 688
511 (74.27%) за бабку
177 (25.73%) за мамашу
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Напевно мала на увазі на підлозі в коридорі там де дме, а не на підлозі у кімнаті. Вона ніде не сказала, що хоче сидіти на дивані, а наголошувала що в неї є килимок. Але ви це все пропустили мимо вух
Наголошувати, коли вже наворотила херні, можна що завгодно. А от в своєму відео вона просто горлала ’Я що повинна сидіти на підлозі?“ цікаво, а куди вона хотіла примостити свій килимок? І чому вона це запитання горлала абсолютно чужій жінці? Горлай його відповідальним особам. В тебе є чоловік, горлай йому, що він дитину тобі зробив, а на чому тобі сидіти не зробив. Чи не царське це діло, вигорлає собі прислугу?
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Ну то тепер бабка зобов´язана привести ту комірку до її попереднього стану. От тільки чомусь мені здається що та тупа мамаша тоді в ту кімнатну не захоче йти. Дивану ж засцяного не буде щоб там ліниву жопу свою всадити
Апелюйте фактами, а не припущеннями. Все окрім фактів, то припущення і здогадки але не є істина
Шальная коклетка• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Це у вас хлебушкк в макітрі, якщо не розумієте, що сховище загальне має бути повністю доступним, без кімнат на замку та самоуправства бабок, дідок і будь кого
А як люди на парковці ховаються в тривогу, то дехто на полу на ковриках, а де хто в машинах своїх, так що якщо якійсь дуринді захочеться в машину чужу ,бо це ж загальна територія, а машина займає більше місця ніж килимки,то треба буде її в машину впускати??? Ви дійсно не розумієте різницю? І те що вона накоїла?
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Ви усюди ´срете´ щоб за вами прибирали? Адекватні люди не мусорять, або прибирають після себе
Адекватні ще і ДЛЯ себе прибирають.
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
На машину є право власності, у бабки є право власності на кімнату у сховищі? Це ви щось не розумієте
Домашка• 27 ноября 2025
Проголосовала утром за бабульку, но пересмотрела свое мнение и за мамашу с ребенком. Все таки на диван ее могли не пустить ( раз это они с мусорок их таскали) но в комнату эту должны были. Не имели права не пускать, подвал общественный. А вообще мне стало грустно, из-за этой чертовой войны мы озлобились … мне только собак/котов жалко 😭
Бадабум• 27 ноября 2025
Тепер, після цієї теми мені зрозуміло хто ті всі люди, які їздять на авто як бидло, не пропускають пішоходів, сваряться на касі, штовхаються за пусту коморку схову в магазині, верещать на дітей, не поступаються місцем вагітним у транспорті, бухерять пиво на дитячому майданчику, роблять пакості сусідам і таке інше , а це все ви - ´милі порадниці´ прибічники беззаконня, читай захисники бабки. Як вас багато і кого ж ви виховали чи виховаєте? весь час невдоволені, злі підлі та гидкі. Готові розірвати людину, яка вказала на беззаконня. Звичайно, вам це не сподобається, бо ви самі це беззаконня і робите.
Мстящий за Зайца• 27 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Шо там вона наголошувала!? Вона наголосила вже такого,що на вуха не натягнеш. Чого їй потрібно було йти саме в цю кімнату? А не в сусідню? Де немає диванів? Там би і сіла на килимок. То ж таке противне. Фу.
Єдине ,що вона там наголосила, що рік бігала жалоби писала і їй ніхто не відповідав. А знаєте чому? Бо що їй пришалепковатій мали відповісти??
Год! на её пасквили не обращали внимание в гос.структурах, хотя думаю, что приезжали и смотрели вышестоящие в убежище, и были довольны, нарушений не заметили, а ещё и отчитались, что вон смотрите как мы 2 миллиона хорошо потратили, как благоустроили с мебелью и коврами, а не просто стены покрасили, пока она не поняла, что нужно видео с рыдающим!! ребенком пустить в интернет и ором, что в убежище! не пускают))) Но посмотрев её же видео второй раз, я поняла, что она всё перевирает, хамит и провоцирует намеренно, пытаясь согнать людей с мест, что они сами же и подготовили, а потом уже ее ’полеты на метле’ журналистам, и снова бедное дитё как амбразура.

После гибели людей, когда было закрыто убежище и погибли мама с доцей, то конечно многие сразу решили, что в само убежище не пускали бедную маму, осудили. Затем прибежали власти, чтоб их еще более вышестоящие не наказали, зная, как за нами следят и в раше и донаторы из-за бугра, но мама себя показала, закрепив своё нутро в интервью на ТВ.

Девчата, когда она выползет из декрета, то вдруг попадётся вашим детям, бегите на всех парах от неё. Она - человек-скандалистка и ей все обязаны по жизни, а причинно-следственные связи в неё или не заложены, или были отбиты, как и она привыкла чужими руками жар загребать, прикрываясь всем, включая и бедную кроху.

И почему эта мадам не бегает рядом в садик и школу? 4 минуты от этого убежища, там и условия однозначно получше. Или ее мамы другие на дух давно не переносят и отворачиваются, столкнувшись с ней в песочницах и магазинах района?
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Зате я не пропустила мимо вух, де вже винні курці, а не холод і протяг. І взагалі, у сюжеті неодноразово вказується що у підвалі чисто й сухо 😁 сама вчителька дуже легко одягнута як для холоду і протягу))
Під час наступної тривоги вся підлога в даному укритті представлена для неї)
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Заберіть бомжа з вулиці. Будьте людяною
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Гарно мамку описали. Респект😂
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Не розумію, от зняла відео, так покажи поліцейським і все. Ні, треба ж хайпу і уваги, це то що любить ця жіночка
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
Гарно мамку описали. Респект😂
Та мене такі мамки не раз пробували зігнати з крісла в міському транспорті. Мол, я з дитиною, мені важко. Якби їм було поср*ть що в мене була якась фізична біль, погане самопочуття, важкі сумки чи ще щось
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
В мене є для Вас один факт, що випливає з декількох. Посадовці сказали, що приміщення розраховане на 600 осіб. Ви не заперечуєте проти такого факту? Далі, мамашка сказала, що кімната з дверима розрахована на 20 осіб (думаю бреше, там стільки не поміститься, але приймем як факт). Шляхом нехитрих розрахунків 600:20=30, отримуємо 30 ідентичних кімнат, або 60 вполовину меньших, бо як бачим, там є і такі. Факт? А от тепер скажіть, не репне в мамки жопа сидіти нею на всі кімнати? Бо якщо їй всі не потрібні, то якого хера вона ломилась і горлапанила до людей?
Моська-слон• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Повністю згодна, це треш, я зрозуміла який тут контингент(( дуже прикро, що люди такі злі, обзивають матір, обзивають дитину, це жах
Оцененная• 27 ноября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Правильно робить. Рік тихої боротьби не дав ніяких результатів.
Не можна забирати, привласнювати, ’облагостроювати’ чуже і влаштовувати відбір, хто цим буде користуватися. Є примішення загального вжитку, воно таким і має залишатися.
ЖонДуан• 27 ноября 2025
у людей потеряны человеческие качества, идет война и должно быть какое-то взаимная помощь, сострадание, понимание....нда....
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляМоська-слон
Ну да, то ж тільки їй дозволено обзивати і простягати руки до інших. Та ще й до кого, до людини похилого віку? Те що вона матір, не робе її автоматично святою. Та, яку вона штовхала і обзивала, теж чиясь матір. А дитину обзивала лише одна з дописувачок, то вже на її совісті, тож не треба обзивання дитини приписувати всім хто вважає маман неправою.
ЖонДуан• 27 ноября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
а у вас нема язика, могли би так і сказати, люди ваші думки не читають, ’не можу бо маю біль в спині, а не сидіть на своїй ’какашкі’
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляЖонДуан
Звісно, що я казала, але далеко не так істерично як дама на відео. Думаєте, яка частина була ображена на мене?))
ЖонДуан• 27 ноября 2025
Ответ дляТримаю свічку
а почему нельзя сесть на диване там где есть свободное место?
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляМоська-слон
Йой, то не водіться тут серед цього контингенту, ми вас не достойні🤣
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
3ій день бабулю і мамку полощимо🤣 давно не пам´ятаю, щоб тема так довго обговорювалася🤣
Бадабум• 27 ноября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Заберіть бомжа з вулиці. Будьте людяною
Не перекручуйте, людяність не залежить від ´заберіть з вулиці бомжа´. От про це я і писала вищу, ви краща представницях судової порадниці´
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляОцененная
Ну тепер вся підлога у її користуванні, хай користується, але своїми речами😁
Ви ж чогось в метро не лізите до спальника чужої людини, бо в неї є там вільне місце))
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляБадабум
А що таке, ну зробіть плюсика в карму. Ви ж людяна
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Милости просим, тут не дме, килимок есть где расстелить
Оо, тут навіть крісло є, що їй не так було😃
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну там в принципі 600 м2 і представник влада сказав? Що розраховано на 600 людей. Так шо, тїстій мовчки і не чірікай. 1 м2 тобі і ніякого коврику
В таких підвалах зазвичай немало коморок. Та й навіть у звичайному панельному теж немало приміщень
Тримаю свічку• 27 ноября 2025
Ответ дляЖонДуан
Не було там місць, Ви це розумієте? Жінка показала відео де все зайнято. А зайнято тими людьми, які і облаштували собі місця. Я не знаю як ще пояснювати, чесно не знаю. Ну ніхто не заважав мамі зробити собі куточок. Вона б могла також скооперуватись з такими ж мамами. І дітям було б цікавіше разом і мамам про що поговорити. Ну от по людські. Та візьми ти свого пісюноносця за шкірку, нехай щось зробить для тебе. Організуй собі комфорт, але ж ні. Ті люди займають місце, ну, може трохи більше, чим потрібно, але ж воно є, вони нікого не лишили без укриття. Немає факту, що людям не хватило місця, а вони не поступились. За стільки років, такого факту немає, ви розумієте. Зато є факт порожніх кімнат, він зазначений в протоколі правоохоронців і є факт, що мама навіть стільчика собі не привезла, а вимагає щось в людей. Чому вимагає, що вони їй винні то взагалі для мене загадка. Бо я не уявляю, щоб я підійшла до людини і почала в лице їй горлапанити ’А де я маю сидіти, на підлозі?“
Доль Чекомбана• 27 ноября 2025
Ответ дляЖонДуан
Угу, особливо у влади і потужних