Крошечка-хаврошечка• 26 ноября в 18:00
Макмірор баквагіноз (гарднерела) шукаю пораду
Дівчата, поставили баквагіноз. Виписали метронідазол пити і ставити свічки макмірор. Я жахливо переношу метронідазол, читаю, що є таблетки макмірор і в показах гарднерела. Може хто пив їх перорально з цією проблемою? Дякую
Не рахую, а вважаю• 26 ноября в 18:03
Пийте метронідазол підчас їжі і після їжі обов´язково свіже яблуко чи морква. Я тільки так змогла їх пити
Білка в колесі• 26 ноября в 18:27
Макмірором гарднерелу лікувати -це як соплі антібіотиком. Ви впевнені,що оце все потрібно? Пила макмірор,він теж тяжкий дуже.
Огірок та Помідорчик• 26 ноября в 19:19
А где в показаниях к Макмирору бак вагиноз? Вместо метронидазола можно взять тиберал , мератин, орнидазол
Крошечка-хаврошечка
• 26 ноября в 19:19
Ответ дляОгірок та Помідорчик
В инструкции написано, что активен против гарднереллы
Щаслива Я• 26 ноября в 19:59
Спросите к врача чем заменить по возможности. Тоже не переношу метронидазол, оооочень голова от него болит