Доброго дня, шановна спільнота! Хочу подарувати дітям трошки різдвяного дива і поїхати в один цих міст на Різдво. Підкажіть будь ласка, в якому місті найкраще різдвяне оформлення і де на вашу думку цікавіше?
Результат:
вже голосів:
14 (42.42%)
Івано-Франківськ
13 (39.39%)
Ужгород
6 (18.18%)
Чернівці
маска Ілона• 27 ноября 2025
До Ужгорода, там до Мукачева или Чопа рукой подать, и на поезд в Европу. На этих городах точно бы не останавливалась.
Ангелок з ріжками• 27 ноября 2025
Майте на увазі, що наявність снігу дуже сумнівна.
В Ужгороді так точно
Ялинка і все
Краще вже в Прагу чи Краків
Але їхати до Різдва
В Ужгороді так точно
Ялинка і все
Краще вже в Прагу чи Краків
Але їхати до Різдва
АБВГДэшница• 27 ноября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я б їхала в Ужгород в таку подорож, але я з Чернівців.
Привіт
І я з Чернівців)
Я би теж певно їхала в інше місто )
І я з Чернівців)
Я би теж певно їхала в інше місто )
маска Ілона• 27 ноября 2025
Ответ дляmova
Дякую, туди після нового року
Там просто очень красиво именно на Рождественские праздники, ёлки, ярмарки. После Нового Года тоже конечно, но уже не так
Ядвига Юсьлегко• 27 ноября 2025
В Чернівцях хіба що головна ялинка та оформлення кафе на Кобилянській. Це все що тут буде різдвяного. Я б їхала в Ужгород, хоча і про їх святкові оформлення треба послухати тамтешніх дівчат…
Уходя дверю не хлопать• 27 ноября 2025
А чому ви не розглядаєте Львів? Там же найкрасивіше на Новий рік
Ангелок з ріжками• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ погнала
На Рождество в этих городах все будет закрыто. Все будут по домам
Для туристів все відчинено
Я погнала• 27 ноября 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Для туристів все відчинено
Что открыто? Ярмарки не работает, музеи не работают. Может пара ресторанов.
Ангелок з ріжками• 27 ноября 2025
Автор ще з´ясуйте для себе, що саме
’ різдвяне диво’
Колись були ярмарки і різні заходи.
Зараз максимум ялинка і то не всюди.
У Львові будуть святкування 25,26 в Шевченківському гаю але якщо не буде снігу, то буде не те.
’ різдвяне диво’
Колись були ярмарки і різні заходи.
Зараз максимум ялинка і то не всюди.
Ангелок з ріжками• 27 ноября 2025
Ответ дляЯ погнала
Ярмарка не працює з початку війни
Музеї працюють, ресторани теж
25 робочий день
Музеї працюють, ресторани теж
25 робочий день
Белочкой зови• 27 ноября 2025
Я з І-Ф і не знаю чи є сенс їхати сюди на Різдво. Хіба, щось в Буковелі буде цікавого
Ангелок з ріжками• 27 ноября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Підтримую. Спеціально їхати не варто, а ще як не буде снігу то взагалі печаль
Мудробаба• 27 ноября 2025
Ответ дляmova
Дякую. Після нового року їдемо в Європу.
В першу чергу розглядайте місто, куди вам зручно доїхати потягом. Всі три міста атмосферні. Я би поїхала в Чернівці, бо я там ще не була. Але і Ужгород, і Франківськ круті.
Якщо треба в центрі і бюджетно рекомендую Готель Аліна в Ужгороді. Жили там на канікулах, мені сподобалось.
Ответ дляМудробаба
Щиро дякую!