Помилуйте мадам• 27 ноября 2025
Продолжение следует
Эта история про обиженку в убежище начинает немного обрастать подробностями. Оказывается грызня там уже около года.
Краля-Галя• 27 ноября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Как они могли оплатить, не если суда еще не было?
А с чего вы взяли, что он нужен?😂
Для админштрафа суд не нужен
СкиниУскачи!• 27 ноября 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Я так розумію, що до сховища потрібно ходити зі своїм диваном .
Тільки де взяти стільки місця для ціх диванів ?
Щоб кожен окремо почувався в безпеці з комфортом
там 600 кв. м, і 2/3 пустують в тривогу
Помилуйте мадам
• 27 ноября 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Это у вас с чьих слов такой вывод? Там много свободных пустых комнат.
Сусідка зверху• 27 ноября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
И это продолжение первой темы.)))
Ппц. А можна дуже «вкрации» шо сталось і за кого вболіває народ?🙈😅
Помилуйте мадам
• 27 ноября 2025
Ответ дляКраля-Галя
А с чего вы взяли, что он нужен?😂
Для админштрафа суд не нужен
В этом видео говорят, что материалы для суда собраны .
Краля-Галя• 27 ноября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Так может они хотят обжаловать этот штраф
Помилуйте мадам
• 27 ноября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Народ делится на овуляшек и климакторичек и в зависимости от фазы цикла высказывает мнение.
Помилуйте мадам
• 27 ноября 2025
Ответ дляКраля-Галя
В прошлой части это было 119 грн.
Куда_бежать• 27 ноября 2025
Ответ дляМенее Более
Ей напихали, бабку поддерживают. Штраф за бабку оплатили. Пишу как соседка.
Думаете бабка права что с парой коллег самозахватила кусок подвала? Тоесть мамка тоже может себе обустроить кусок и не пускать?
Секс-Бомба• 27 ноября 2025
Ответ дляСусідка зверху
В огромном укрытии бабки устроили себе лаунж зону из диванов с мусорки и не пустили туда училку с ребенком ( она хотела именно на их диваны, хотя другого места там полно) .
Куда_бежать• 27 ноября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Главное соседи лохи скинулись бабке на штраф
ГейТуда• 27 ноября 2025
Там по відео видно, що мамшка повний неадекват. Воно проти, щоб облаштовували, але перлося зі своєю лічинкою на дивани, перед тим писавши цілий рік скарги, що проти облаштування, у людини після родів якась шиза сталась, воно на всі розборки тягає дитя, а сама навіть стільчика не принесла дитині, шизічка, там по очах видно, яке воно істеричне
Куда_бежать• 27 ноября 2025
Ответ дляГейТуда
Там походу все хороши, женщина нашла себе подходящую среду.
Відморожена• 27 ноября 2025
Ответ дляЛялька в колисці
там 600 кв. м, котрі під час тривоги заповнені на чверть
Відморожена• 27 ноября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
ні, народ ділиться на наглих бидлуватих хабалок типу тої бидломамки і адекватних людей, як та старша жіночка
ГейТуда• 27 ноября 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Можна брати розкладні стільці
Відморожена• 27 ноября 2025
Ответ дляКуда_бежать
так, може, але чомусь не хоче, а лізе вже в облаштований чужими руками
Відморожена• 27 ноября 2025
Ответ дляКуда_бежать
головне, що сусіди - адекватні люди і розуміють абсурд того штрафу
Сусідка зверху• 27 ноября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую. Ого..і про це вже 3 теми на Порадниці? Мабуть в якусь болісну точку народу попали. Мене, особисто, бісить, що деякі люди не можуть розсмістись в сховищі, бо інші зробили собі там апартаменти. Але треба слухати обидві сторони, піду почитаю тему, чи шо)))
Все возможно• 27 ноября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Жіночка з невротичним та скандальним характером прийшла в укриття під час останнього масованого обстрілу. З дитиною.
І в процессі побачила, що в тому укритті є, так би мовити, загальна зона, де вона мала б залишатися, та зона, яка їй спообалась більше - с диванами, кріслами та іншими предметами інтер´єру.
Жіночка з дитиною вирішила, що пережити обстріл їй може допомогти виключно диван. Чужий.
На який її відмовлялася пускати одна з мешканців будинку, до якого відноситься укриття. Ці мешканці за роки повітряних тривог встигли нанести в укриття меблі і , користуючись наявними внутрішніми перекриттями, облаштувати такі соби приміщення в приміщенні. Звичайно, більш комфортні та затишні.
І ось ця жінка з дитиною включила режим сирени і почала скандал, під час якого її дитина впала в істерику. Жінка вважає, що дитині нанесло психологічну травму не те, що вона почала гвалт на рівному місті, а те, що їх не пускали на дивани.
Мало того, що вона пересралася з усім укриттям, вона не заспокоїлась і після відбою. Накатала пости в усіх соцмережах, заяву в поліцію тощо.
Як кажуть тепер, мішканці з диваном встигли виписати адмін штраф за перешкоджання знаходженню в укритті під час тривоги.
Хоча ЗНАХОДЖЕННЮ ніхто не перешкоджав. Просто мешканка (її теж не можна виправдовувати на всі 100%) не хотіла, щоби сторонні людина знаходилась САМЕ на диванах та кріслах.
Звичайно, що мешканці дому одностайно на боці своєї тьоті і, знову ж - як кажуть, навіть вже сплатили за неї штраф.
На Порадниці була епічна сто странична тема, де місцеві жіночки з несталбільною психікою доводили, що будь-яка МАТИ має право лежати на чужому дивані разом із своєю дитино.
А жіночки з більш адекватним поглядом на життя доводили, що диван не входить в пакет ’укриття’ за замовчуванням.
Я прочитала дві сторінки там усього, тому чи дійшли згоди сказати вам не можу. Аде на 99% впевнена, що ні
ГейТуда• 27 ноября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Там є де розміститись, мова про то, що істерична мамаша хотіла переночувати у комфорті
Сусідка зверху• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе возможно
Оце ви мені часу зекономили. Дякую! Коротше, головне не стільки привід для сварки, скільки сам процес. Все-таки класно, що люди раніше в хатах жили, а не в багатоповерхівках. В приватних будинках менше приводів для сварок, хоча теж паркани ділять. Але хоч в тривогу ніхто нікого не чіпає🫣
ГейТуда• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе возможно
Хочу доповнити, що те істеричне цілий рік писало скарги, бо їй заважали ті дивани
Все возможно• 27 ноября 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Якщо ви думаєте, що в ’справі’ йдеться про стандартний 30 метровий підвал багатоповерхівки 80-х років з трубами та бомжами, то ви помиляєтесь.
Там приміщення, більще схоже на паркінг. Де можуть поміститися не тільки дивани, але й пару магазинів
Жінка, яка не може заспокоїтися, ходила туда мінімум рік. І весь цей час їй меблі, що зносили туди інші, не давали спокою.
Але сидіти та лежати на них, як виявляється, вона не тільки не проти, але і вважає це своїм невід´ємним правом. І вона готова відстоювати це право в усіх судових інстанціях.
Я майже впевнена, що її не пустили на ті злощасні крісла не просто так. А саме тому, що вона довгий час ходила туди і п.зділа людям під руки.
Помилуйте мадам
• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе возможно
Я так понимаю там подвал как нулевой этаж под домом?
Все возможно• 27 ноября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Что-то типа такого.
Т.е., истеричной мадонне с младенцем там было и где сесть, и где лечь. А так же, у нее было время принести туда СВОЙ стул, каремат и так далее.
Викликаю на дебати• 27 ноября 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Капец, как хорошо, что у меня нет ни каналов на телеке, ни телеграмм каналов новостных 😆, я бы этот жестяк не выдержала бы
Люблю Украину• 27 ноября 2025
Ответ дляВсе возможно
класно написано, з гумором!!!