Та никада в жизни• 27 ноября 2025

Ну почему пилатес есть везде, а акробатика нигде?

Я ищу себе гимнастику/ акробатику для взрослых. Нигде нет! В одном фитнес клубе тренер имеет высшее образование по акробатике, спросила, может хоть у них есть гимнастика/акробатика для взрослых? Нет, у них нету, зато есть стандартный пилатес, которых и так по 3 за каждым углом. Уже перелопатила около сотни фитнес клубов и нигде не могу найти вообще что то иное для взрослых, кроме стандартных, пилатеса, йоги, стретчинга.
Инста_Богиня• 27 ноября 2025
Цирковое ищите)))
БезникаяЯ• 27 ноября 2025
Если вы в Киеве, то на Шулявке есть акробатика для взрослых
автор Та никада в жизни • 27 ноября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Цирковое ищите)))
А там есть для взрослых?
Ответ дляБезникаяЯ
В Днепре
Мальовнича даль• 27 ноября 2025
Не представляю теток по 80-100 кг на акробатике
Ответ дляМальовнича даль
Представьте себе, бывают еще и девушки 18-30 лет
Самохвалова• 27 ноября 2025
Идите на пол-денс.
Акробатика очень травматична для взрослых. Раньше была только одна школа на весь Киев, не знаю куда они делись.
Мальовнича даль• 27 ноября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Большой риск травмироваться. Акробатика это для детей, когда гибкое тело. Пойдите на стречинг, или вам надо сальто научиться делать?
Козяка-маляка• 27 ноября 2025
На Дорогожичах в гімнастичному залі була
НашлаПерепискуМужа• 27 ноября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Со мной в больнице девушка лежала , закончила цирковое училище акробатика, но по профессии не работает, занимается сама в спортзале что бы быть в форме. Снимает зал на час и кувыркается)
Козяка-маляка• 27 ноября 2025
Акробатики нема на кожному куті, тому що для акробатики має бути спеціальне пружне покриття, воно вартує великих коштів і зазвичай є лише в спеціалізованих гімнастичних залах
Ответ дляСамохвалова
Идите на пол-денс.
Не люблю пилон. Хочу ту акробатику, что на полу. Ну там мостики, перевороты
Ответ дляМальовнича даль
Мне б хотя бы мостики, шпагаты
Козяка-маляка• 27 ноября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Мне б хотя бы мостики, шпагаты
Тоді вам на стрейчинг
Ответ дляКозяка-маляка
Тоді вам на стрейчинг
Была я на стретчинге и не раз. Это не то.
Неновая почта• 27 ноября 2025
У меня дочка ходит на акробатику - я б на такое не ходила😆
Козяка-маляка• 27 ноября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Ну і акробатика в чистому вигляді це зовсім не те, чого хочете ви
Козяка-маляка• 27 ноября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Акробатика, це сальто, рондат, іляк і подібне. Ви точно цього хочете?
Эт вернячОк• 27 ноября 2025
Есть но меньше.
А вообще можно и в детских студиях смотреть у низ часто есть занятия для взрослых
Или на pole dance студии смотреть, там тоже бывают занятия
Козяка-маляка• 27 ноября 2025
Ось. Тренери майстри спорту з акробатики і спортивної гімнастики.
https://acrobatica.com.ua/#learn
Ответ дляКозяка-маляка
Мне нравится гимнастическая/акробатическая часть на детских танцах. Не сильно сложно, подойдет и для взрослых. Именно такую акробатику для взрослых я имею ввиду.
Ответ дляКозяка-маляка
Выше я написала, что я имею ввиду
Поумничка• 27 ноября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
https://acrobatica.com.ua/#learn
На Тимошенка їх точно немає. Мої діти займаються там у чемпіона світу.
Напланетянка• 27 ноября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я леякий час ходила на спортивный батут в Києві, будучи дЕвушкой 30 років при мені швидка забирала людину, невдало зробила кувирок, а я потрапила до ортопедії з защемлення нерва, після того онлі гантельки і жими,і да та сама йога
Напланетянка• 27 ноября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Беріть індивідуальні зайнятті, акробатика з нуля у дорослих, це надзвичайно специфічна річ, тут і фіз підготовка потрібна, і навички групування таке на кожному кроці ще й групове точно не буде. Я брала індивідуалки на спорт батуті, та ж акробатика, але в повітрі, дорослих дядь і тьоть було багато
Не пью, не курю• 27 ноября 2025
Прочитала, що ви в Дніпрі. У Києві на Лук´янівській є, я ходила на курс якось у 25+ років. Але в Дніпрі не знаю 🫠
Два-три тижні і фсьо• 27 ноября 2025
То шукайте індивідуальні заняття.В мене подруга на щось подібне ходить.Домовилася з тренером,800 грн год за індивідуальне і всі щасливі.
Козяка-маляка• 28 ноября 2025
Ответ дляПоумничка
Ви впевнені? Бо в Авангарді вони раніше проводили тренування у вихідні і пізно ввечері, коли не було тренувань дітей зі спортшколи. Ми ніколи з ними не перетиналися, але вони там точно були, бо були періодично розбірки, що вони псували акробатичну доріжку,яку встановив батько одного з дітей спортшколи
Поумничка• 28 ноября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Я кажу за прим. Унів-ту Грінченка. Там група займається з 17 до 20 години - куди ж пізніше, але в робочі дні (звісно, теоретично може хтось ще бути)
Батутне покриття там тренера, на якому і надпис «Акробатична школа …», на ньому точно ніхто інший не займається