Запасная спина• 28 ноября в 09:45

Знання мови

Чи вважаєте ви знання мови - запорукою успіху? Наприклад, працюючи в міжнародній компанії за кордоном. Чи якщо з нашими робити, то мову знати і необов´язково??
Ухахайкина• 28 ноября в 10:13
Ответ дляОднозначно
пів міста виїхало якраз в Чикаго. У них у всіх вже свої фури.
Поцікавтеся в них свіжою інфою))
Там ICE і не тільки вони на всіх хабах зараз перевірки влаштовують регулярно.
автор Запасная спина • 28 ноября в 10:15
Ответ дляПишу з калідору
Так, саме так все відбувається. Ви приходите на роботу, там всі розмовляють англійською. Ви просто посміхаєтесь. В останній день кожного місяця на вашу платинову картку Віза приходить зарплата. Це все.
Ну, наприклад. Ви працюєте у японській компанії, знаєте японську, а от з англійською у вас не ладне. І ви собі робите , горя не знаєте, потім до вас приїхали якісь спонсори проекту і вони розмовляють англійською, і ви поруч стоїте, як кажуть, як пороблено і вас питають наприклад де у вас туалет, або руки можна помити, або де можна зарядити телефона ви взагалі не в курсі що то таке і з чим їдять. Що думаєте про таку ситуацію? Або ви пішли з ними на екскурсію і вас питають а що це, а то, вище то, а де кафе, а в меню там яйця є чи нема, а молоко безлактозне чи ні, а п´яте, десяте, двадцяте, у вас аж голова обертом.....)))
Мэри Попкинс• 28 ноября в 10:16
Ответ дляПопадалочка
Це біда всіх українців - незнання іноземних мов. Та що там іноземних, ми рідної не знаємо. Навмисно в школі не навчають нормально, щоб людина пожиттєво в Україні сиділа й не могла за кордоном влаштуватися нормально
Можу сказати, що я знала свою і російську мову набагато краще, ніж зараз її знають німці у класі доньки. Добре написали контрольну 5 з 20 дітей, і це не німці Відмінно не написав ніхто. Уроки постійно відмінять, замін не дають. Навчання через одне місце. Так що в Україні саме було добре,якби не війна і наша влада,яка ніяк не накрадеться.
автор Запасная спина • 28 ноября в 10:16
Ответ дляПопадалочка
Ніхто не заборонив. Але золотий час для того в школі. А там впихували нікому не потрібні у житті знання з трешових предметів. Зелохторат без критичного мислення готують
Які то трешові предмети?
Мэри Попкинс• 28 ноября в 10:18
Ответ дляГолубка миру
Якщо ви в українській будівельній бригаді - необов´язково
Це погана ідея за кордоном працювати в українській, або будь якій компанії, що належить якійсь пострадянській країні. Схеми привозять з собою і платити не люблять,скидають на гроші-дуже багато чула таких історій.
Сирожено_пирожено• 28 ноября в 10:21
Ответ дляDistel
Знати мову країни, в якій живеш - це перш за все повага до країни і до самого себе.
Перш за все, без мовного сертифіката більшість країн ВНЖ не надаюють.
Зараз для українців вийняток через війну, а але надалі - без мови навряд чи.
КараПузовна• 28 ноября в 10:29
Ответ дляПопадалочка
В школі не навчають? Чи батьки вважають, що мова непотрібна, і спілкуються з дітками своєю рідною, якою їх мама колисала? От в таких батьків діти і не знають ні української, ні англійської
Попадалочка• 28 ноября в 11:00
Ответ дляЗапасная спина
Які то трешові предмети?
Перегляньте программу. У мого восьмикласника в українській школі 18 предметів. А в європейській 9, триз яких мови: німецька, англійська, французська
Виправлялочка• 28 ноября в 11:07
Ответ дляОднозначно
я більше скажу - зараз однієї англійської вже теж мало.
Нет, хороший английский закрывает большинство моментов
Виправлялочка• 28 ноября в 11:11
Ответ дляСирожено_пирожено
Это не так, почти для всех ВНЖ не нужен язык
Таракашечка• 28 ноября в 11:21
Ответ дляПопадалочка
А решта 6 які предмети?
Голубка миру• 28 ноября в 12:24
Ответ дляМэри Попкинс
Погоджуюсь. Але якщо людина не знає і не хоче вчити мову
Попадалочка• 28 ноября в 14:10
Ответ дляТаракашечка
А решта 6 які предмети?
Математика, спорт, історія, інформатика, економіка+трудове навчання (вони там готують їсти, роблять багато поробок руками, ходять в магазини щоб навчитися робити покупки), техніка (це щось на кшталт поєднання нашої фізики, хімії і біології). А взагалі він зараз у 8 класі, і основне чому їх навчають це вибір професії. Вони ходять по підприємствам і пробують себе у різних професіях, проходять пробне навчання, щоб після 9-го класу піти на те навчання. Це як у нас коледж+профтехучилище разом взяті. Дитину фактично беруть на роботу з можливістю навчання.
Мэри Попкинс• 28 ноября в 14:24
Ответ дляГолубка миру
Тоді вона має, що має. Для мене це хороша мотивація-вчити мову, щоб не працювати в таких умовах і не ходити до російськомовних лікарів, особливо тих, що з раши, тому що там в голові насрано, ну і плюс огида.
автор Запасная спина • 28 ноября в 17:34
Ответ дляПопадалочка
Яка країна??
Попадалочка• 28 ноября в 22:18
Ответ дляЗапасная спина
Яка країна??
Швейцарія
Таракашечка• 29 ноября в 01:42
Ответ дляПопадалочка
Яка краса, ні тобі мистецтва, ні географії, ні здоров´я.
Попадалочка• 29 ноября в 08:35
Ответ дляТаракашечка
Так. Географія в них до історії приєднана, щось малювали на трудовому, як поменьші були. Здоров´ям на фізрі займаються: вєлік, басейн, лижі, ковзани, спортивне орієнтування - всьому цьому навчає школа