Поросенка• 29 ноября 2025
Ктото купил что-то реально выгодное, а не с оверценником в честь черной
Пятницы, перечеркнутым.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 ноября 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Какой он по плотности?
Я не знаю як визначити, 3-х шаровий, наразі в мене Кохавинська папірня срібний, цей точно не тонший, сам папір мʼякший, а виходить дешевше значно.
Пульт от линолеума• 29 ноября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ось такі кросівки сестра взяла собі і сину фліску
В я чоловіку його улюблену модель 574
Не підкажете по розміру, на яку стопу, який розмір узяла сестра? Дякую.
Липка-прилипка• 29 ноября 2025
Ответ дляПоросенка
Ну у меня не ботная, плюс, реально интересно, были ли серьезные покупки.
Серйозних покупок не було. Купила дитині електро щітку Філіпс, і знижка була, бо моніторила ціни давно. Ще вчора купила дещо з одягу собі і дітям по знижці 40%. Бачила, що в New Balance стояла черга людей.
Кusalochka• 29 ноября 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Купила палетку і пензлики HOURGLASS🤩 за дуууже приємною ціною, кайф🥰 радію, бо наші перекупи неадекватну накрутку роблять.
Також парфуми урвала, косметику DIOR⭐️
Поделитесь пожалуйста где палатку брали🙏 я на них скидок не нашла (
Кіна не буде• 29 ноября 2025
Ответ дляКрасавица писяная
И шо , все молчат как партизаны, ничего не показывают
Так нічого. Чекаю, поки всі ці ’знижки’ закінчаться, після нового року куплю. Або влітку.
ЗавЛабСнаб• 29 ноября 2025
Ответ дляКрасавица писяная
може нічого не купили. куди не гляну - або немає реальних знижок, або мені то не треба.
он вчора передивилась весь резерв - мінус 40% на обрані моделі. ні одна не моя. те, що у мене в обраному можна з кодом під мінус 20.
ЗавЛабСнаб• 29 ноября 2025
Ответ дляДобра всем!
Я буду зырить в Сайберпонедельник
А вообще,самые хорошие скидки в январе
ага. тільки сума /грошей в січні прямує до нуля. тож багато не накупиш.
очки_ннадо• 29 ноября 2025
Armand Basi L´Eau Pour Homme тестер 125 мл за 540 грн. DSQUARED2 Wood Pour Femme 100 мл за 1600 грн. На мейкап. Дивилась на зару, але на зиму того барахла вже є вагон, а на весну то будуть ще більші знижки, тоді і замовлю. На H&M сьогодні гарні знижки на верхній одяг, дивлюсь вже довго на дублянку пухнасту, можна сьогодні взяти за 139 злотих, ніби хороша ціна, але знову ж таки чи треба вона мені.
Добра всем!• 29 ноября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Что вы имеете ввиду? Что праздники позади и все деньги лишние потрачены?
Добра всем!• 29 ноября 2025
Ответ дляочки_ннадо
И как Вам аромат Дискваред? Стойкие?
ЗавЛабСнаб• 29 ноября 2025
Ответ дляДобра всем!
так, що на свята витрачені кошти на подарунки.
Добра всем!• 29 ноября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мне кажется, сейчас они тратятся больше, перед Новым годом,Миколайчик ещё. Я все купила всем уже. 1 января получу ЗП и будут деньги
очки_ннадо• 29 ноября 2025
Ответ дляДобра всем!
И как Вам аромат Дискваред? Стойкие?
Не стійкі. Аромат подобається, на кожен день те що треба. Купувала на мейкапі, потім на кремчику, думала може на мейкапі підробка, а воно все однакове.
Кіна не буде• 29 ноября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так не витрачайте зараз - витратьте в січні. Чи вам зараз безкоштовно роздадуть?
Банка з медом• 29 ноября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Короткі були в гарних кольорах але у мене був запит на теплий, подовжений варіант.
Светлый в магазе видела, оч классно смотрится
Банка з медом• 29 ноября 2025
Не скажу, что прям мега-выгодное. Просто из косметики купила, что и так собиралась, а скидки стали приятным бонусом
Айпишница• 29 ноября 2025
Купила річні підписки на різні нейромережі, бо працюю зі штучним інтелектом.
Королева Сарказма• 29 ноября 2025
Вчера по пути зашла в Хуману, купила шарф Tommy Hilfiger 100% шерсть в новом состоянии за 19 грн, но единственный нюанс - микроскопическая дырочка
Хотела купить ботинки Рикер - 4500-4800 грн за искусственную кожу и с дерьмовой подошвой. Может, после НГ будут существенные скидки - куплю ЕССО.
Королева Сарказма• 29 ноября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Marco Polo
Поздравляю. Классная цена на эту ТМ.
ніколи такого не було• 29 ноября 2025
Ответ дляПоросенка
Ботинки осенние Томми Халфигер купила за 57 евро на Zalando, стоили около 200. Адвент календарь дочке со скидкой -50% за 20 евро, стоил 40, косметику sesderma со скидкой -30 и -45
Своего не предлагать• 29 ноября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ось такі.
Вийшло по 150 грн квитки))
Прикольно) а це тільки вчора така ціна була чи ви вводили якийсь промокод? Дивлюся перший концерт, квитки від 300 грн хоча й написано чорна пʼятниця
Дон Пэдро• 29 ноября 2025
Заказала туш в Еве мейбелин дочке и всё. Опыт показывает, что рождественские скидки куда лучше.
Добра всем!• 29 ноября 2025
Ответ дляразмахер
Якщо цінник не знімати)
Это была ирония. Эти капоры ужасные
ніколи такого не було• 29 ноября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Авіаквитки за 40 євро туди й назад
А я с Нюрнберга в Барселону на июнь за 32 евро, обратно намного дороже…жду)
Добра всем!• 29 ноября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Авіаквитки за 40 євро туди й назад
А как далеко?