Ниф_ниф• 29 ноября в 22:56

Работает ли почтомат новой почты если нет света?

Мишка-шалунишка• 29 ноября в 22:59
Да
andronata• 29 ноября в 23:00
Не повірите, щойно задала це питання чоловіку )))
Котики-муркотики• 29 ноября в 23:00
Ті, що на вулиці стоять, то зверху сонячні панелі, тому думаю, що працюють. Ті, що в приміщеннях - не знаю. Але на практиці не стикалася, бо завжди забирала, коли світло є
Лукава Кішка• 29 ноября в 23:03
Ответ дляКотики-муркотики
Вони працюють від блютуз, не від електроенергії
Котики-муркотики• 29 ноября в 23:03
Ответ дляЛукава Кішка
Дивно. А навіщо їм тоді сонячні панелі зверху?
Аленький носочек• 29 ноября в 23:05
100% працюють
Єдина Країна• 29 ноября в 23:08
Работает, всегда иду отправлять посылки когда нет света
Ms. Доброта• 29 ноября в 23:10
У нас в Экомаркете работает, а в АТБ нет, если они генератор не включат.
Як міряти?• 29 ноября в 23:29
Ответ дляЛукава Кішка
У них есть аккумуляторы вроде
Первоклашка Я• 29 ноября в 23:38
А меня не находит почтомат без света и блютуз включала нифига. Стоит на 1 этаже
Тень льва• 30 ноября в 10:26
Я точно вкладала через 40 хвилин після вимкнення, спеціально перевіряла. Або там є акумулятори, яких вистачає на первний час, або вони працюють і без електрики.
Головне щоб інет був, коли світла немає, бо без інтернету точно не працює.