ГонУрова дівка• 30 ноября в 12:00

Чи реально навчитись манікюру вдома?

Чи можна навчитись сама собі робити гель лак, хоч мінімальні базові кольори? Щоб тримався. Курси в місті від 10 тис,школа таких грошей.
Сегодня сержусь• 30 ноября в 12:00
Да, знаю таких людей
Пік Антна• 30 ноября в 12:04
моя тьотя все життя сама собі робила, старовинними методами. у неї навчився і її син)
знаю людей, які самі собі і гель лак роблять. немає нічого неможливого для людини з інтелектом.
відкрийте ютьюб для початку, там розберетесь.
Луковая• 30 ноября в 12:18
Там немає нічого важкого. Я сама навчилася робити манікюр і покриття гель лак
Сіточка• 30 ноября в 12:20
реально. я еще до ковида сама научилась, и сама эти годы делаю, вместе с гель лаком)
Капуста Маша• 01 декабря в 00:57
Я роблю уже майже 9 років, ого, порахувала і сама здивувалася-) Все можливо і зараз є дуже багато безкоштовної інформації. Але самій собі все одно виходить довго, у мене мінімум три години, зате коли хочу, що хочу, не потрібно їхати, спілкуватися з іншими людьми, під серіал. Робити покриття іншим спершу було цікаво - колеги, кума, родички, зараз ні, тільки собі. Головне не почати маніячити і не накуповувати всього класного - стоп´ятдесят тисч кольорів, видів гелів, тестити нові бази, топи, це тоді дороге задоволення. Взяти для початку адгезивну прозору базу, камуфляжну базу, топ. І пробувати, чи зайде цей процес. Успіхів Вам!
автор ГонУрова дівка • 01 декабря в 19:55
Ответ дляКапуста Маша
Але ж по рібно фрейзер,і ще чим мажуть перед покриттям ,а ч нічого не знаю
Капуста Маша• 02 декабря в 21:10
Ответ дляГонУрова дівка
Вивчіть спочатку матчастину🙌