Дівчатка, не можу дозвонитися за номероми, щоб отримати консультацію щодо допомоги військовим, яку зараз оформлюють, тому запитаю тут, може хтось знає. Це щодо одноразової грошової допомоги, для якої документи треба в тцк подати.
Чи треба це робити за місцем прописки, чи можна подати у тцк, в якому був призваний, якщо не прописаний в тому місті? Та чи має значення який термін служби? І які терміни подання заявки?
Буду дуже вдячна, якщо хтось підкаже)
Графиня Шезвездицкая• 27 октября в 11:55
Вы про одноразовую выплату от города?
Если да- то в тцк ее оформляют сами мобилизованные.
Жены оформляют в УПЗН
Ва нужно: паспорь, код, соц карта для выплат( реквизиты), свидетельство о браке, форма 5 о месте службы мужа
Жены оформляют в УПЗН