Жерица ночи• 30 ноября в 18:05
Ви вірите у магію?
Цікаво почути Вашу думку. Я з селища, чоловік теж. В нас до тепер більшість людей вірить в магію, привороти, порчі. Мені в дитинстві розповідали ну просто безліч історій про нечисту силу, ніби це все було насправді.
Ви в таке вірите? Я ні, але навіть в мене на роботі колега почав розповідати про таке всяке, що це насправді