Умничка-помощничка• 30 ноября в 22:53
Рост мальчика в 12 лет
Какой рост вашего сына в 12 лет? Моему на днях исполнилось 12, померяла его - 150см. Не низкий ли для такого возраста?
Вапщета• 30 ноября в 22:56
Не низкий, это как раз период когда вот-вот начнётся гормональный скачок и через годик-второй он нехило так вытянется. Ну и смотря еще что с ростом у вас и у супруга
Умничка-помощничка
• 30 ноября в 22:57
Ответ дляГейСюда
160. 12 через полгода. У меня рост 182, а у вас?
У меня 166, у мужа 182
ГейСюда• 30 ноября в 22:58
Ответ дляУмничка-помощничка
У меня 166, у мужа 182
Обычный рост 🤷🏼♀️ размер ноги сравнивать будем?
Умничка-помощничка
• 30 ноября в 23:06
Ответ дляРепетиторша
Мой в 12 был 155, сейчас 185 в 17
Вау, звучит обнадеживающе) а то сейчас мой почти самый низкий в классе
Брехушечка• 30 ноября в 23:14
Моєму 12 було напочатку повномасштабної війни. Так як ми виїхали, я зріст пам´ятаю добре, тому що виїхали в чому були і ще по парі штанів та футболок і все. А воно все потрібно було десь брати. І тільки я хоч щось купила, тому що в нас нереально було щось отримати так просто так, як син різко виріс- що стопа, що увесь. Було 152, 38 розмір стопи, а стало 165 та 40 розмір стопи. Три місяці різниця. І зупинився... Потім, коли повернулись, почав набирати вагу (було 48 кг) та зараз, тільки 16 років, 173 см та 77 кг, 42 розмір стопи. Я - 158, його батько 182.
Ворую вкусняшки• 30 ноября в 23:18
Мой был самый маленький в классе, в 13-14 лет покупала одежду 152 см. К 17 годам вырос, не то что выше всех, но сравнялся с одноклассниками многими. И стал 176 см, хотелось бы, чтоб ещё подрос, но уже как будет.
Парасюха• 30 ноября в 23:20
Мій син 150 см у майже 14 років. Статевого дозрівання ще немає. Здавали купу аналізів в ендокринолога, бо сина це турбує. Все в межах норми. Ми з чоловіком невисокі 160 і 174. Харчування повноцінне, високобілкове. Спорт змалечку, режим. Ось така генетика.
Люблю джаз• 30 ноября в 23:20
В мене дівчинка, але в класі хлопчики 12-річні від 150 до 165. А ось дівчата від 160.
Пані з калабані• 30 ноября в 23:21
Давно не было тем от извращенца про рост и вес подростков.
Как будто адекватная взрослая женщина не в состоянии найти таблицу норм по возрасту.
Умничка-помощничка
• 30 ноября в 23:21
Ответ дляПарасюха
А як ви зрозуміли, що статевого дозрівання ще немає?
ПультОт_БМВ• 30 ноября в 23:21
Ответ дляУмничка-помощничка
У меня 166, у мужа 182
(166+182)/2+7=181 це приблизна формула очікуваного зросту для хлопчиків
Для дівчаток так само, але мінус 7
Наголошую, це приблизна, орієнтовна цифра очікуваного зросту. А коли у дитини буде стрибок зросту, це вже індивідуально, буває що років в 14-15.
Для дівчаток так само, але мінус 7
Парасюха• 30 ноября в 23:23
Ответ дляУмничка-помощничка
Голос не ламається, волосся немає під пахвами і в паху( я у сина запитую періодично)
Ворую вкусняшки• 30 ноября в 23:24
Ответ дляПарасюха
Ще виросте, я теж переживала. Я чула історії, що і до 20 років деякі хлопці ростуть. Бо теж так було і харчування нормальне і спорт, а чомусь зріст низький. Але все одно в межах норми, якщо дивитись таблиці.
ПультОт_БМВ• 30 ноября в 23:24
Ответ дляУмничка-помощничка
Це нічого не означає. Вони буває що на 10 см за літо виростають і нога на 2 розміри. Це ж хлопці, вони ривками ростуть. Дівчатка більш повільно і рівномірно, а хлопці непередбачувано. Хоча є орієнтир: як все взуття раптове стало мале значить буде стрибок зросту
Умничка-помощничка
• 30 ноября в 23:25
Ответ дляПарасюха
У мого голос вже ламатися почав і волосся в паху є, а під пахвами немає ще.
Наша взяла• 30 ноября в 23:26
Ответ дляПарасюха
А яку саме купу ви здавали?
Парасюха• 30 ноября в 23:29
Ответ дляВорую вкусняшки
Ми перестрахувалися, здали всі потрібні аналізи. Дотримуємося всіх рекомендацій. А далі вже як буде.
Парасюха• 30 ноября в 23:30
Ответ дляУмничка-помощничка
Значить скоро почне рости не по днях, а по часах)
Умничка-помощничка
• 30 ноября в 23:33
Ответ дляПарасюха
Дай Бог🙏 І Вам цього щиро бажаю! Доречі, мій чоловік ріс до 20 років приблизно, може і у вашого сина така ж картина буде.
Парасюха• 30 ноября в 23:35
Ответ дляНаша взяла
А яку саме купу ви здавали?
Узі щитовидки, рентген кистей, соматотропний гормон. Баланс вітамінів та мінералів. Плюс повне обстеження у гастроентеролога.
Наша взяла• 30 ноября в 23:37
Ответ дляПарасюха
І все в нормі.
Конституціональна затримка зросту.
Парасюха• 30 ноября в 23:38
Ответ дляНаша взяла
І все в нормі.
Конституціональна затримка зросту.
Все в нормі