Птица секретарь• 01 декабря в 14:39
Fillin підбір персоналу
Хто працював по договору на супермаркетах та магазинах через цю компанію (подработка) зарплату дійсно виплачують?
ДолькиКабана• 01 декабря в 14:58
Син ходив на склад Нової Пошти. Оплатили. Але був момент, що саме на складі його нормально не взяли на зміну. І чекали поки все вияснять біля тижня.
ДолькиКабана• 01 декабря в 15:31
Головне, уточніть як все повинно відбуватися під час заступання на зміну.
Бо коли я зробила зауваження рекрутеру, що вона не пояснила процес реєстрації на зміну, вона сказала ’це в мене вперше’(новенька якась, я в Філлін телефонувала, щоб вияснити, бо запідозрила в шахрайстві). Якби син розумів що за чим відбувається, то не було б нервового тижня очікування.
Тут саме працівник Нової Пошти не виконав свої зобов´язання.