Форточка• 01 декабря в 16:53
Як ви доглядають за нігтями і кутикулою в період між походами до майстра манікюру?
В мене кутикула коли починає відростати, виглядає не досить доглянуто.
Крем для рук щодня.
Україна понад усе!• 01 декабря в 16:57
Никак)
Если есть гель лак, то кутикула как-то не нарастает сильно
Бегущаяпо• 01 декабря в 17:03
Ответ дляФорточка
3-4 тижні
Ну от я бачу що два тижні ідеально. Три ще більш менш а от 4 то капець. І неважливо чи темний колір чи світлий
Форточка
• 01 декабря в 17:06
Ответ дляБегущаяпо
В мене через тиждень кутикула вже хоч знов йди, хоч і коротка
МеняАЖтрусит• 01 декабря в 17:15
Знайшла крутого майстра. Роблю лише гігієнічний. Вона працює в особливій техніці. Не вирізає кутикулу на всі 100%. Десь підчистить, десь, де візуально можна не зрізати, залишить. Через це, кутикула починає відростати без потріскань, лягає на ніготь так, що це не викликає негативного враження.
Бджолина королева• 01 декабря в 17:18
Купите крем для кутикулы Диор а белой шайбе, с ним кутикула выглядит всегда ухоженной и увлажненной
Форточка
• 01 декабря в 17:18
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не поділитнесь сторінкою в інсті/контактами?)
Форточка
• 01 декабря в 17:21
Ответ дляМудробаба
Масло для кутикул в помощь
Пробувала, не то, можливо не те масло)
Ворожу на каві• 01 декабря в 17:27
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так само. Це дуже зручно і гарно.
Мудробаба• 01 декабря в 17:32
Ответ дляФорточка
Пробувала, не то, можливо не те масло)
Масла тоже разные бывают.
Одни как водичка. Shelly например. Самое бесполезное которое покупала.
И есть качественные, жирненькие такие - эффект на лицо
Форточка
• 01 декабря в 17:40
Ответ дляБджолина королева
Прочитала відгуки, додала в корзину)
Дякую.
Бджолина королева• 01 декабря в 18:01
Ответ дляФорточка
Прочитала відгуки, додала в корзину)
Дякую.
Я его очень люблю, покупаю много лет.
Не за что)
Шаманю второпях• 03 декабря в 21:30
Лайфак - спочатку нанести крем для рук, після нього масло для кутикули. І після контакту з водою масло для кутикули на вологі ручки з кремом чи без.
Можна робити проміжний манікюр за допомогою апельсинової палички і ремувера для кутикули, бажано з сечовиною, т.н. європейський манікюр. І трошки підправляти форму вільного краю нігтя пилочкою.